2733
2734

خیلی دلم میخواد اون یارو مرتیکه رو تو زندان تحقیرش کنن 

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.bartarinha.ir/fa/news/1050059/ضرب-و-شتم-یک-خانم-توسط-حراست-پالایشگاه

هییییی یا خدا....

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

الهی بمیرن انشاللله سر عزیزاشون بیااااااااد

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
اون وسط داره سینه زنومیماله؟🥺🥺🥺

بازوش گرفته

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2740
من اصلا کار به ماجرا ندارم هر چی بود بود مامور حراست حق داشت همچین کاری بکنه؟ دیگه این که واضحه

عزیزم من یچی بهت بگم واقعی،برا خودم پیش اومد

من چادری بودم،ی زنی میاد باهام دعوا میکنه تو کتابخونه،اینقدر پرو میریم پیش حراست،حراسته بی وجدانه ب جای اینک طرف حقو بگیره طرف اون بی حجاب رو میگیره،یعنی ناحق!

سرشم میندازه پایین ب حرفای سلیطه گونه اون گوش میده بعد ب من میگ تو با این پوششت باید بهتر برخورد کنی،درصورتیکه من بی گناه بودم،اشکمو دراورد.حراستم حراستای قدیم!!

خوبه الان بی حجابم ولی حالم بهم میخوره ازشون(بعضیاشون)

خواننده خاموش بودم از موقعی ک نمیدونستم چجوری با نی نی سایت اشنا شدم😁😊

من اینستاندارم یکی توضیح بده بهم لطفا

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘