2777
2789
عنوان

سگم داشت گم میشد وای خدایا😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 34 پست

دوست پسر خواهرم سگ خریده یک میلیون  من که ندیدم ولی خواهرم دعواش کرد خخخخ حسود

مجردم  😉 ۷۵بودم 🥴🥴وزنم ۵۵ باید بشم(۶۸/۲۰) 🙃(۶۸/۸۵)🙂(۶۸/۳۰) 🙂(۶۷/۶۵)🙂 (۶۶/۶۵)🙂(۶۵/۱۲)🙃(۶۲/۸۵)🙂         🧡🧡👈💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه باکلاسی.سگ هم که شده نماد باکلاسی تو این مملکت

وااااییی‌ از دست شماها 

چک حرفیه   

نههههه اسی بیا چس ناله‌ کن از بدبختی بگو 

اینجا عادت دارن 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
باشه باکلاسی.سگ هم که شده نماد باکلاسی تو این مملکت

وااا 

چه طرز فکر مسخره ی داری😐😐😑😑

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

عکسشو بفرست😍😍

یکی از افتخارام اینه که دوست دختر هیچ پسری نبودم دومین افتخارم اینه تتلیتی ام😎به افتاب گردان میگن چرا شبا سرتو میندازی پایین میگه چون ستاره ها چشمک میزنن نمیخوام به خورشید خیانت کنم  زندگی یک تصادف است مرگ یک واقعیت سوالی درمورد ماورا و چشم سوم و چاکرا داشتین در خدمتم😊

😪😪😪واييي خيلي سخته ولي چرا سگ خونگي و تو حياط نگه ميداريد گناه داره

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...
وااااییی‌ از دست شماها  چک حرفیه    نههههه اسی بیا چس ناله‌ کن از بدبختی بگو  ...

به اینا تو تاپیکا بها ندین از عمد میان پست غیر مربوط میذارن دعوا شه 

گفته بودم ،نگفته بودم؟😎😎انچه عقاب داخل قفس را پیر میکند غم قفس نیست، پرواز کلاغ های بی سروپاست.   
2801