2737
2739
عنوان

آخه من چرا باید این همه پول دانشگاه ازاد بدم آخرش هیچی به هیچی

| مشاهده متن کامل بحث + 2235 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان دندونپزشكي پريس يا پزشكي پرديس ارزش داره واسش هزينه كنيم ؟درصورتي ك وضع مالي معمولي رو به باا ...

‌ووی عااالیه 

کاش من بیارم امسال 

منتظر جوابام دهم میاد ظاهرا 

توروخدا دعا کن منم قبول بشم

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2731
منم مهندسی پزشکی و میکرو و روانشناسی و چندتا دیگه قبول شدم ،روانشناسی انتخاب کردم  اخه علاقه ه ...

خوشبحالت ک در کنارش داری استقلالم پیدا میکنی ...خوب خانواده ات گذاشتن ازشون دور باشی؟

وقتی واردش بشی میبینی اون مدینه فاضله ای که فکرش میکردی نیست😔

تو بگین چه رشته فقط دارین میگن پیرا هزار تا زیر شاخه داره 

میخوام شاد❤زندگی کنم و فکرای قشنگ بکنم❤پس قرار نیس کسی با حرفای بیخودش باعث از بین رفتن شادیم بشه❤💃لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤فرفری موی غزل سازم👧❤متاهل ومتعهد♡❤چشم رنگی هستم  اونم از نوع سبز یشمی 💚❤دختر بهارم ک عاشقی ی پسر بهاری شدم🍀🌻❤دانشجوی میکروبیولوژی اصفهان💉🔬👩‍🏫دختر ترکم❤همان ک به  خال هندویش بخشند سمرقند و بخارا را❤
2738
نرم افزار حوصلشو نداشتم اخرش که چی درسامون خیلی سخت بودن

بهترین رشته رو ول کردی😐

بازار کار نرم افزار تموم شدنی نیست

باید زرنگ باشی و به روز

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
خی نروو انصراف بده بیکاری هااا من دانشگاه ملیو ول کردم دانشگاه فقط وخت تلف کردنه

منم انصراف دادم یا ی رشته درست بخونه ادم یا هیچی ب ه مهارت یاد بگیره ارایشگری

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
روانشناسی بخاطر علاقم 

موفق باشی

با انگیزه و علاقه و امید درس بخون و توکلت ب خدا باشه 

مطمئن باش خودت بخوای میتونی ب جاهای خوب برسی 😘

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
به عدد بیکار منتظره شوهر😂😂

خب میموندی تو دانشگاه اونجا شوهر پیدا کردن راحت تر بود ....هرچند ک شوهر کنی پشیمون میشی ..شوهر خیلی خوب نیس مگه خدا بخوادو ی ادم خوب سر راهت قرار بگیره