2733
2734
عنوان

آخه من چرا باید این همه پول دانشگاه ازاد بدم آخرش هیچی به هیچی

| مشاهده متن کامل بحث + 2235 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب واقعیت اینه که الان به نسبت قدیم دانشگاه قبول شدن راحته یه ذره درس خواندن میشه دولتی قبول شد ی ...

من دیگه شرایط پشت کنکور نشستن ندارم اگر بخوام بشینم باید کلی پول کلاس و کتاب بدم واسه رشته هایی که میخوام

من و خدا

رشتتون چیه میخوام ببینم اگه دخترم قبول شه ارزش رفتن داره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728
مجبور نیستی میتونی نری  منم همین فکرو کردم بعد 2ترم رها کردم

رشتت چی بود

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
خب ارزش داره بعدا میری سر کار حالا اگه یه رشت چرت بدون بازار کار دولتی میرفتی خوب بود؟

اصلا خوب نیست همین امروز صبح بیمارستان شهرمون اعلام کرد نیرو زیاد داریم دیگه نیرو نمیگیریم

من و خدا
2740
من دیگه شرایط پشت کنکور نشستن ندارم اگر بخوام بشینم باید کلی پول کلاس و کتاب بدم واسه رشته هایی که م ...

خب پیراپزشکی مامایی پرستاری اتاق عمل هوشبری و فوریت خوبه

پروانه دار ها مثل تغذیه و پروتز هم باز ازادشون میصرفه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
اصلا خوب نیست همین امروز صبح بیمارستان شهرمون اعلام کرد نیرو زیاد داریم دیگه نیرو نمیگیریم

خب میتونی بری یه شهر دیگه 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
من تازه ثبت نام کردم 🙁 ای بابا نا امید شدم 

چ رشته ای؟

من تازه ثبت نام کردم 🙁 ای بابا نا امید شدم 

چی زدی؟؟؟ ...همش ب تلاش خودمون ربط داره ..اگه درسخون باشیم و معدل بالا ۱۷ میتونیم ۳ ساله تمومش کنیم و هزینه شهریه ثابت کم میشه ..بعد تو دوران تحصیل زیاد مقاله بنویسیم برا ارشد دانشگاه تهران بیاریم از اونور نونمون تو روغنه یا کار میکنیم یا بورس میگیرم.من مهندسی پزشکی زدم هدفمم اینکع برم از ایران ..تجربی بودم بر اساس سوابق   پذیرش شدم