2733
2734
اره ۶۴ گیگ نه مشکی گرفتم

من میخواستم قرمز بگیرم ولی32گیگی هستش فقط

دوربینش رو تست کردی؟خوبه؟

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
من میخواستم قرمز بگیرم ولی32گیگی هستش فقط دوربینش رو تست کردی؟خوبه؟

هنوز نرسیده😅

ازدیجی کالا خریدمش

ولی پسر خواهرم خیلی تعریفش رو کرد گفت عالیه🙂

خودم هنوز ندیدم

عزیزم رنگی ها موقع فروش قیمتشون نسبت به مشکی ها کمتره🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز نرسیده😅 ازدیجی کالا خریدمش ولی پسر خواهرم خیلی تعریفش رو کرد گفت عالیه🙂 خودم هنوز ندیدم ع ...

برای منم فردا ظهر میاد ماهم از دیجی خریدیم.از علاءدین قیمت کردیم5.900میداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2728
آره دیجی مناسب تر میده و اینکه خیالمون راحته جنس اصل میده  نه تقلبی

دقیقا.مبارکت باشه عزیزم.انشالله باهاش خبرای خوش بشنوی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
سلام عزیزم  گوشیت به دستت رسید؟چطور بود راضی هستی؟

سلام،بله امروز عصر اومد، ،ظاهرش خیلی عالی و شیک 😍،و خوش دست،و امکانات بسیار پیشرفته و دوربینش هم بسیار عالی هست🙂

عاشقش شدم😍😍

سلام،بله امروز عصر اومد، ،ظاهرش خیلی عالی و شیک 😍،و خوش دست،و امکانات بسیار پیشرفته و دوربینش هم بس ...

عه واقعا چقد خوب مبارکت باشه عزیزم ایشالله به شادی ازش استفاده کنی آخه امروز غروب منم ازش سغارش دادم از دیجی کالا امیدوارم که خوب باشه 

حالا چرا اینقد دیر بدستت رسید خودتون تاریخ امروز رو زدید یا تاخیر داشت 

عه واقعا چقد خوب مبارکت باشه عزیزم ایشالله به شادی ازش استفاده کنی آخه امروز غروب منم ازش سغار ...

خیلی ممنونم ،

بازه تحویلش بین شنبه تا چهارشنبه بود،که امروز یعنی دوشنبه آوردن

آره سامسونگ واقعا حرف نداره،

من گوشی قبلیمم هم سامسونگ j7  چهارسال پیش خریدم سالم هست و حتی یکبارهم خراب نشده،

الان هم فقط چون حافظه ش بخاطر بروز رسانی پر شده مجبور شدم باز بخرم،

سامسوگ واقعا عمری هست خیالتون راحت،البته اگر خوب ازش مراقبت بشه

خیلی ممنونم ، خب چون شهری که من هستم نمایندگی نیست،بخاطر همین بیشتر طول میکشه برسه، آره سامسونگ وا ...

آها درسته ممنون گلم که پاسخ دادی منم الان یه هواوی داشتم که ۴ساله دارمش 

برا منم همش میگه فضای ذخیره کافی نیست 

راستی من زیاد وارد نیستم به گوشی دروغ چرا 

الان گفتید بخاطر بروزرسانی فضای ذخیرش پره یعنی چی

آها درسته ممنون گلم که پاسخ دادی منم الان یه هواوی داشتم که ۴ساله دارمش   برا منم همش میگ ...

خب این گوشی قبلی من خیلی عالی بود،حتی الانم واقعا ازش راضیم ولی موقعی که خریدمش از حافظه ۱۶، فقط ۸ تاش پر بود برای برنامه های گوشی 

ولی الان ۱۴ تاش پر شده حدودا با اینکه من حتی یک فیلمم ندارم  توی گوشی ندارم ،و همه ی فضا برای برنامه ها اشغال شده

ببینید هرچند وقت یکبار نسخه ی جدیدی از برنامه های گوشی میاد و نیاز به روز رسانی پیدا میکنه،اگر من بافضل بگم خب من بروز رسانی نکنم که حافطه پر نشه واقعا نمیشه چون یسری عملکرد های اون برنامه ممکنه دچار اختلال شه

مثلا گوگل کروم رو ای اواخر چون بروز رسانی نکرده بودم اجازه نمیداد وارد کلاس های مجازی بشم 

آها درسته ممنون گلم که پاسخ دادی منم الان یه هواوی داشتم که ۴ساله دارمش   برا منم همش میگ ...

ولی خب این گوشی جدیدی که خریدم چون  اندرویدش بالاست ،یعنی ۱۰ و بالاترین نسخه هست دیگه نیاز یه بروز به روز رسانی پیدا نمیکنه فعلا ،

چون همه ی برنامه های گوشی جدید ترین نسخه هستن و این حافظه ۶۴ گوشی برای به روزرسانی هدر نمیره

2706