2733
2739
عنوان

شیره انگورمون توی دهات+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1996 بازدید | 119 پست
نه عزیزم انگورم هست که قوامش بیشتره، مادربزرگم توی کاشمر خودش میگیره عالی و غلیظ

باشه عزیزم خوشبحالتون نوش جانتون

خدا برکت بده و خدا حفظ کنه مادربزرگتون رو

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اصلیتمون کاشمری اما مشهد زندگی می‌کنیم، شیره های کاشمر غلیظو با صرفه هس،. خیلی هم خوشمزه

باشه عزیزم مال ما بد هست اصلا 

خدا برکت بده به تمام مناطق ایران و ایرانی های عزیز

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2728
ناراحت نشو عزیزم تاپیک زدی که نظر بدیم دیگه 

خداوند از انچه در قلب ماست اگاه است 

چه شله

اگه غلیظ بودشک کن

شل طبیعی هستش

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738
اگه غلیظ بودشک کن شل طبیعی هستش

ممنونم 

اگه من میگفتم شاید این حس به بقیه میداد که میخوام غالب کنم

بله مادرشوهرم ۶۰ساله که شیره میکنه و میفروشه

اگه غلیظ خوب بود حتما میذاشت غلیظ شه ولی شیره اصل همینه

خدا بهت خیر و سلامتی بده

ممنونم  اگه من میگفتم شاید این حس به بقیه میداد که میخوام غالب کنم بله مادرشوهرم ۶۰ساله که شی ...

بله عزیزم 

ماخودمون هم شیره میجوشونیم همینطورمیشه 

راستی ماهم خراسان شمالی هستیم اینجاکیلو۴۵

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
بله عزیزم  ماخودمون هم شیره میجوشونیم همینطورمیشه  راستی ماهم خراسان شمالی هستیم اینج ...

بله ممنون که گفتی خدا برکت بده به مالت

من به قیمت دهات میدم 

سلام عزیزم  آره من راضی بود و حتما مجدد سفارش میدم زحمت کشیدی برام آوردی

قربونت برم ممنون که اومدی برام نوشتی

خوشحال میشم در خدمت هستم

از کجا بفهیم که اصله

اونیکه تو مغازه میفروشن چطوره

ارسالی پولشو چطور میگیرین

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
ما اصلیتمون کاشمری اما مشهد زندگی می‌کنیم، شیره های کاشمر غلیظو با صرفه هس،. خیلی هم خوشمزه

داخل شیره ی غلیظ خاک میریزن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706