2733
2734
عنوان

چیکار کنم حسادتم رو کنترل کنم ...تروخدا بگید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 26 پست
شیرازی هستی؟

اره. دکتر خودم چوبک هس یه مدت نمیاد مطب. خدایا آخه ماها چه گناهی کردیم که باید هم انتظار بکشیم. تو کدوم شهری؟ 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلتون چیه عزیزم  درخاستمو بپذیر

باشه عزیزم 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
اگر به صلاح نبود اینقدر آرزوشو به دلم نمینداخت بهم صبر میداد  الان که آرزوشو دارم یا تاوان گن ...

خیر احساست هست اما کنترل کردنش دست خود آدمه

مثلا خودم قبلا به چیزای حسادت میکردم ولی الان دیگه حسادت نمیکنم

مثلا تو بچگی مطمئنا ه اسباب بازی و ... رقیه حسادت کردی به نظرت الان ارزش حسادت رو داشتن؟  بعضی ها باید زمان بگذره و  رشد کنن تا بفهمن ارزشحسادت نداشته بعضی ها هم اصلا متوجه نمیشن

فکر کن بجه ای ناخلف یا فلج و ... گیرت میومد اونوقت راضی بودی؟ یا میگی نه باید بجه گیرت می اومد اونم باید بچه سالم میبود؟ خب اینایی که بچه ناخلف یا بیمار دارن هم مثل ما دوس داشتن سالم و خوب باشه

اصلا کی مشکلاتش رو میخواد داشته باشه؟

2728

من یه بچه دارم بعدش دوتا سقط کزدم بعد هرکی می گفت چرا یکی دیگه نمیاری بچت بزرگ شده دلم میخاست خرخره شوبجوم   هرکیم حامله بودیا میزایید نمیخاستم ببینمش یا باهاش رابطه داشته باشم....حسودی نیست فقط یه حسیه که خود ادم داره...ببین حسود میخاد یه بلا سر طرف بیاد من که بد طرفو نمیخاستم فقط نمیخاستم ببینمش

باید سرتو گرم.کنی....من دوستم نازاست خوبه شوهرشم پشتشه فقط درس میخونه  و مقاله و اینا مینویسه و باشوهرش خیلی میرن سفر....خیلی ام خوب میپوشه...جوری که گاهی من میگم.کاش منم بچه نداشتم مثل این ازاد بودم

باید ما هم تلاش کنیم و راه حل برای مشکلاتمون پیدا کنیم . مثلا پول جمع کنیم بریم دکتر . تغذیه سالم داشته باشیم که شرایط رو تسهیل کنیم . من هم گاهی غصه میخورم و حسادت میکنم . اما عزیزان اینا هیچ سودی برامون نداره . فقط باید تلاش کنیم . سرگرم کردن خودمون هم خوبه . یا کسب درآمد یا هنری رو یاد گرفتن 

واقعا بچه نداشتن یه آزادی عملهایی به آدم میده هر کاری دوست داری میکنی . دوستم بعد 8 سال بچه دار شد . بچه اش خیلی اذیتش میکرد اکثرا خونه مادرشه جلوگیری نکرد بعد 6 ماه دوباره باردار شد . الان دیگه کامل خونه مادرشه . شوهرش هم بنده خدا خونه مادر خودش 

2740