2737
2739
عنوان

بچه ها یعنی پشیمون شدن؟😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا ميخوان بگن عجله ندارن خونسردن زنگ ميزنن نگران نباش

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
2728

برای منم پیش اومد بعد گفتن چشم یک ماه بعد. دوباره تماس گرفتن اومدن
بعد از چند ماه باهم ازدواج کردیم فقط به دلیل اینکه من بفهمم چرا یک ماه طول کشیده بود🤣🤣🤣

بعد. فهمیدم تو این فاصله هم مادرش کمرش عمل کرده هم سفر رفتن مشهد هم یکی از اقوامشون فوت شده بوده و. هم اینکه تحقیقات میکردن

به شوهرم گفتم یه وقت فکر نکردین تو. این فاصله من ازدواج کنم

الان هم به خاطر یه فضولی ساده که بدونم چرا دیر اومدن. خواستگاری چهارده ساله اسیر. شدیم

البته شوخی میکنم خوشبختیم

انشالله شما هم هرچی قسمت باشه

برای منم پیش اومد بعد گفتن چشم یک ماه بعد. دوباره تماس گرفتن اومدن بعد از چند ماه باهم ازدواج کردیم ...

ممنونم عزیزم شماهم خوشبخت باشی ان شاالله😍

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱