2733
2739
عنوان

از این افکار پوسیده خسته نمیشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 158 پست

فقط دعا کنیم امام زمان بیاد ن این حرفا ن گند کاری های توی حکومت ن وضع داغون مردم کل دنیا دیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییگه درست شدنی نیست.... سگ بره گربه جاش میاد... ففقط امام زمان من دیگه بریدم ازین وضعیت خیلی چیزا داغونن حرف شمام متین

ان شالله بزودی تیکر بارداریمو بزارم صلوات   ممنون از لطفتون که صلوات میفرستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یه چندتا هم حرف بد میشنوی.

بیخیال باش بزار هر کس هر جور دلش میخواد فکر کنه.فقط سعی کن تفکر خودت و خانوادت رو درست کنی اونا که درست بشن بقیه هیچ

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

چندنسل بايدبگذره تا برن اين فكرا. 

خيليا به زبون ميگن نه ما اينجوري نيستيم بعد تو رفتار  پوسيده ترين رفتارها رو دارن. اينجور ادما درست نميشن تعدادشون اينقدر زياده كه بايد بگي كيا اينطوري نيستن!

ميگم فقط با از بين رفتن اون  نسل ادما شايد كمتر بشه.

2731

مشکل اول از هود جنس خانمهاست یعنی از جنس زن.دختر و زن باید,یادبگیرن اعتماد به نفس داشته باشن و برای خودشون ارزش قاعل باشن و اینکه واقعا به نظر من کار خطا و اشتباه در هر صورت خطاست به جنسیت ربطی نداره.

اصلا حق نمیدم ب دخترها آخه واقعا بعضی دخترا شورشو درمیارن...خواهرزادم ۱۲ یا ۱۳سالشه تو گروه واتساپ ب ...

فک کنم عکسم داده یعنی ی پسر گولش بزنه بکشونه بیرون یا جایی میره صد در صد...خیلی بچس ...آخه موندم چرا حرف ماهارو گوش نمیده ولی کار اشتباهشو ادامه داد...خب بیشترشم تقصیر دختراس دیگ....

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
2738

خواهشا مطالعه کن و بعد مخالفت کن

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)

به نظرم چیزایی که شما گفتید تو فرهنگهای خاص و مناطق خاص باید باشن، من ۳۵ سالمه تو تمام این سالها نه تو خانواده خودم نه دوستام نه بعد ازدواج تو خانواده همسرم هیچوقت ندیدم تفاوتی بین دختر و پسر قائل بشن، هر دو واسشون یکسان عزیزن، منظورم اینه که سال هاست أین طرز فکر عوض شده، و خانواده ها فکرشون باز شده، البته مشکل اصلی قوانین که تبعیض قائل میشه بین زن و مرد

2706