2733
2734
نه اینطور نگفت متاسفانه ، قبلنم دارو خوردم ولی با کمتر ازین تخمک داشتم خوبم بود ولی باردار نشدم&nbs ...

ن گلم منم سه بار از دست دادم ، پسرم نزدیک زایمان بقیه سقط الکی ، گلم مطمئن باش نتیجه میگیری اگه میتونی عمس رنگی هم این ماه بده همون ماده حاجب خیلی کمک کنندس ، شوهرتم تقویت کن در کنار خودت بهش معجون مغزیجات بده و برو اقدام انشالله نتیجه خوب بگیری و بمونه برات

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به من گفت تو مشکلت تنبلی تخمدانه مشخصه که نمیتونی تخمک ازاد کنی الکی هزینه سونو نده آمپول رو همون او ...

چ خوب تشخیص داده

خدا بچتو حفظ کنه و عاقبت بخیر باشه 

برا منتظرا و منم دعا کن خدا خیرت بده ❤❤

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2731
ن گلم منم سه بار از دست دادم ، پسرم نزدیک زایمان بقیه سقط الکی ، گلم مطمئن باش نتیجه میگیری اگه میتو ...

۴سال پیش عکس دادم مختصر عفونت داشت لوله هام و‌رحمم کج بود 

بعدش دارو اینا گرفتم پزشکی و سنتی و گیاهی و بعدش ول کردم بیخیال شدم 

خیلی ناراحت شدم برات عزیزم خدا دلتو شاد کنه و اینبار دو قلو بده و‌حفظ کنه و عاقبت بخیر کنه بچه هاتو 

سقط و از دست دادن خیلی سخته 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
ان شالله عزیزم زود باردار بشی و یک بچه سالم بغل بگیری

ممنون عزیزم❤

۴سال پیش عکس دادم مختصر عفونت داشت لوله هام و‌رحمم کج بود  بعدش دارو اینا گرفتم پزشکی و سنتی و ...

پیگیر باش ول نکن حتما بزودی مامان میشی ، فدات گلم انشالله دردی کشیدم ک مپرس این سال ها بازم شکر منتظر برگشت شون هستم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
پیگیر باش ول نکن حتما بزودی مامان میشی ، فدات گلم انشالله دردی کشیدم ک مپرس این سال ها بازم شکر منتظ ...

باشه ممنون کمک کردی

خدا کمکت باشه همیشه 

بهترینهارو برات آرزو میکنم دوست خوبم