2752
2734
منطبق بر تخمدان راست فولیکولهایی بع دیامتر 9 - 7 - 6 و 4 و منطبق بر تخمدان چپ فولیکولهایی به دیامتر 12.8 - 3 - 8 - 9.2 دیده میشود در حال حاضر فولیکول غالب در تخمدانها دیده نمیشود کمکم کنید ممنون میشم
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم ناآرامم نکند .
سلام ، خب باید تخمک ها حداقل به سایز 18 برسند تا آزاد بشند ...که فکر کنم یه 3-4 روزی طول بکشه
شیطان که رانده گشت بجز یک خطا نکرد....خود را براى سجده آدم رضا نکرد....شیطان هزار مرتبه بهتر ز بى نماز.....او سجده بر آدم ، این بر خدا نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من تخمدان پلی کیستیک دارم تنبلی هم دارم این ماه لتروزل خوردم نوشته که تخمک غالب وجود نداره
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم ناآرامم نکند .
2731
فولی غالب نداری دیکه عزیزم دارو مصرف کرده بودی ؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
روز چند این سونو رو دادی دوستم ؟
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
آره عزیزم این ماه فولی غالب نداری
چندم پریودی؟ والا تنبل من رو میگفتند که با دارو یک تخمک هم نداشتم اما حالا نینیم بغلمه
شیطان که رانده گشت بجز یک خطا نکرد....خود را براى سجده آدم رضا نکرد....شیطان هزار مرتبه بهتر ز بى نماز.....او سجده بر آدم ، این بر خدا نکرد
ما ها که تنبلی داریم ممکنه تخمک گذاری دیر اتفاق بیافته