2737
2739
عنوان

از وقتی جنسیت رو فهمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 106 پست
فقط خوش بحالت چقدر خدا دوست داشته چرا با من قهره کاش دلیل وحکمتش رو میونستم فقط همین 

عزیییزم خدا حتما دوست داره فقط منتظره هنوز صداش کنی، حتما به زودی فرشته نازت رو میگذاره توی دلت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتاشون عشقن پاره جیگر آدم

الهی عزیزم خیلی بهت تبریک میگم دختر عشقه عشق پسرم خوبه ولی دختر آرامشش بیشتره من همش احساس میکنم دخترم منتظره از اون دنیا بیاد این دنیا دلم برای دختر نداشتم تنگ میشه

2731

کاشکی بچه اول مکم دختر میشد ناشکری نباشه ولی پسر بود و الان بزرگترین مشگل زندگیمه هنوز ۱۲ سالشه اصلا نمیتونیم باهاش ارتباط خوبی برقرار کنیم نمیدونم عاقبتش چی میشه ولی خلاصه پشیمونم از اوردنش 😪😪

😍😍😍
2740
یه کم فکرش کن.تو جامعه ایرانی بیشتر پسر میسندن تا دختر.این یه واقعیته.حتی اگر پسر داشتی تو خانواده ش ...

فرهنگ کم کم تغییر میکنه. جامعه خداروشکر با پنجاه سال پیش فرق کرده. دیگه همه هم اینطوری نیستن. ایشالا کم کم اونایی هم که هستن تغییر میکنند.

ولی خب قبول دارم یه دختر توی جامعه ما با تبعیض مواجه میشه، باید قوی بارش آورد تا مقابل تبعیض ها بایسته

وای وای با لباس های ست مادر دختری تازه    

منم عاشق دختر بودم نمیدونی چقد خوشحال شدم گفت دختره،،دختر نور و امید خونست ،،دختر داشتن لیاقت میخاد خدا به هرکسی دختر نمیده 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .
معنیش چیه؟ فک کنم خود بچه تا ده سالگی نتونه اسم خودشو بگه😍😅

به گویش مازندرانی یعنی به هوش باش، آگاه باش، ولی نام یه پرنده کوچک تر از گنجشک هم هست که نیما یوشیج هم یه شعری درموردش داره. به معنی زن زیرک و کاردان هم اومده.

2706