2737
2734
عنوان

من و همسرم کرونا داریم دیگ نمیدونیم چی باید بخوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 36 پست

منم دو روزه که گرفتم خداروشکر الان خیلی بهترم..گوشت پخته شده با پیاز فراوون سوپ عدس و شلغم ..

فقط شلغم حالمو بهتر کرد چون من باردارم نمیتونم دارو بخورم این معجزه کرد برام 

آویشن معجزه می‌کنه..

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو روزه که گرفتم خداروشکر الان خیلی بهترم..گوشت پخته شده با پیاز فراوون سوپ عدس و شلغم .. فقط ش ...

میتونم بپرسم علائمش دقیقا چی بوده؟

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲
من زیاد گوگل نگاه میکنم برا کرونا داروی امام کاظم زیاد دیدم استفاده کردن نتیجه داده ودومین هم زنجبیل اویشن پونه زوفا سیر بومادران و گیاه درمنه  این ها همشون ضد ویروس هستن مطالعه زیاد کردم خدا نکنه بگیرم از اینا استفاده کنم و همچنین ویتامین  cوویتامین dاش گرم بخوری پیاز هم چون التهاب رو کم میکنه ویتامین سی هم داره خوبه هشت ماه خوندم اطلاعات دانشمندان ومحقان که تو گوگل میزاشتن رو نگاه میکردم 
2731
ماهم دیروز قرنطینه مون تموم شد. گوشت بره بپز... کنارش برنج دم کرده هم بزار و بخورید. چندتا پیاز هم ...

چن روز خودتونو قرنطینه کردین

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
سردرد گلو درد ابریزش بینی سرفه امروز خیلی بهترم

خدارو شکر عزیزم