2737
2734
حالم بهم میخوره ازمردا خارجی ایرانیم نداره همشون عین همن

مجبور شدم آنلاین بشم و لایک کنم.

واقعا👌👌

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون تو ایران زیاده دختر دایی مامان من ازدواج دومش با یه پسر مجرد افغان خوشتیب و جذاب بود که میلیارد ...

خوشبخت باشن همیشه❤

هیچ کس با مَن،چنان مَن مردم آزاری نکرد/کیست این مَن؟ این مَنِ با مَن زمَن بیگانه تر🖤
2731
چه دل پری داری خواهر😂😂

حالا شوهر من ادم خوبیه  با این دلم انقدر پره

حالا ببین اونایی که شوهرشون اذیت میکنه چه نظری دارن

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2740
حالا شوهر من ادم خوبیه  با این دلم انقدر پره حالا ببین اونایی که شوهرشون اذیت میکنه چه نظری دا ...

اگه خوبه سخت نگیر دنیا دوروزه اگه بخوای به خودت سخت بگیری برات تلخ میشه

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
اگه خوبه سخت نگیر دنیا دوروزه اگه بخوای به خودت سخت بگیری برات تلخ میشه

بذار بگم دلم خنک بشه..

کلا از دار دنیا حلقه ازدواجم رو داشتم که دیروز فروختم تا همسرم بتونه یه زمین بخره.(بخشی از پول جور شد)

مادر شوهرم بهم گفت چرا انقدر سبکسر  هستی که طلا مفروشی؟

خیلی ناراحت شدم، عوض اینکه بگه داره به پسرم کمک میکنه ، بهم میگه سبک سر هستی.. دیگه امروز صبح اشکم در اومد انقدر به این فکر کردم

آهان پس از مادرشوهرت دلگیر هستی راستش من مجردم تجربه ای ندارم که بخوام باهات به اشتراک بزارم فقط درا ...

ان شالله خوشبخت بشی

اره متاسفانه هر قدر هم دو نفر با هم خوب باشن، خانواده ها یه جایی بهش گند میزنن...