2733
2739
عنوان

لطفا کمکم کنید دیشب تا الان داررررم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3741 بازدید | 187 پست
اره من حالم بدشد رفتم بالاسر شوهرم هی نگاش میکردم تو دلم گفتم ینی اینم خیانت میکنه خودمم باردارم حسا ...

خوب الان شما با این وضع بارداری 

چقدر استرس گرفتی ک هم واسه خودت و بچت و زندگیت بد هست

یه مشت روانی این جیزارو نمیفهمن

و با دروغ هاشون حال خیلی ها رو بد میکنن

ب خدا من همش به شوهرم فکر میکردم

یعنی الان پیشم بود بی دلیل بش گیر میدادم بیچاره رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم تو هم خیانت نبینی هرگز گلم انشالله همسرت اینقد شیفته و عاشقت باشه که نتونه به فرد دیگه نگاه ...

بااین تاپیک خیلی حال دلم خراب شد ترس ب جونم افتاده کاش ازدواج نمیکردم

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
خوب الان شما با این وضع بارداری  چقدر استرس گرفتی ک هم واسه خودت و بچت و زندگیت بد هست یه مشت ...

باور میکنی بغض م اومد حالم خیلی بد شد کاش هر مردو زنی ک خیانت میکرد همونجا تبدیل ب سنگ میشد

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2728

QUOTE=160621063]ممنون گلم لطف داری اتفاقا مامانمم چندان علاقه ای بهم نداره  اونم بلاهای زیادی سرم اورده ولی من ...[/QUOTE]

عزیز دلم 

خودت زندگی رو برای خودت بساز و اصلا دیگران واست مهم نباشن حرفاشون و اذیت کردناشون

بااین تاپیک خیلی حال دلم خراب شد ترس ب جونم افتاده کاش ازدواج نمیکردم

این تاپیک که دروغ بود گلم ولی واقعا آگاهی توی رابطه خیلی خیلی موثره هیچ وقت از مطالعه و کسب اطلاعات غافل نشو

هیچ بنی بشری از روز اول و مادر زادی همسر فوق العاده نبوده که تو دومیش باشی یاد گرفتنشم خیلی راحته امتحان کن حتما💋❤️

درکت میکنم منتها من اصلا تو هپروتم هنوز برام باور کردنی نیست نمیدونم چی میحوام نمیدونم میخوام چیک ...

احساسی تصمیم نگیرین حتما با مشاور مشورت کنین.تو کلینیک همین سایت هم میتونید کمک بگیرین.بعضی آقایون ممکنه تو دوران بارداری برای روابط شون با همسرشون دچار مشکل بشن و به اشتباه برن سراغ این کارها.گرچه خیانتش دلیل نمیشه دیگه شما رو اصلا نخواد ولی خب به نظرم تلاش تون رو برای اصلاح وبهبود رابطه انجام بدین هرچند طرف مقابل هم باید بخواد

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
2740