2733
2739
بیماریش نادره متاسفانه نمیتونم توضیح بدم . آنوس بسته و الان کلستومی شده اگر میتونید سرچ کنید

خب عزیزم درمان داره مال دخترت،خوبش میکنن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خدا خودش شفاشون بده ،پسر منم یه مشکل پوستی نادر داره ماستوسیتوز 😭

الهی خدا شفاش بده به زودی عزیزم 😔😔 راه درمانش رو پیدا کردی ؟نگران نباش ان شالله درست میشه 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی خدا شفاش بده به زودی عزیزم 😔😔 راه درمانش رو پیدا کردی ؟نگران نباش ان شالله درست میشه 

ممنون ان شاءالله همه بچه ها،متاسفانه اصلا درمان نداره فقط خود محدود شونده اس ممکنه تا دو سه سالگی خودش خوب بشه ⁦

عزیزمیی 😔😓 خیلی سخته به خدا درکت میکنم حتی فکر کردن بهشم سخته ولی باور کن همه چی تموم میشه این نی ...

ممنونم مهربون .امیدم فقط به همینه دارم به آینده فکر میکنم به روزای خوب . از بس که شیرینه نازه قند تو دلم اب میشه میبینمش غم دلمو میبره  ولی امان از تنهاییام موهام سفید شده بخدا . دعا کن برامون عزیزم ان شالله این روزا زود بگذره .مرسی بابت حرفای قشنگت

2731
ممنونم مهربون .امیدم فقط به همینه دارم به آینده فکر میکنم به روزای خوب . از بس که شیرینه نازه قند تو ...

عزیزم خوب میشه توکلت بخدا باشه ،اینجور موارد خوب شدنیه ،امام رضا خودش شفاش بده ،ان شاءا...

خب عزیزم درمان داره مال دخترت،خوبش میکنن

میدونی بدبختیم چیه ؟ همینه که دختر من فرق داره باید پیوند بشه 😔😔 بعد دوبار جراحی سومیش بیهوشش کردن برای دو ساعت جراحیش سنگین بود یهو جراحش اومد گفت بازش کردم نتونستم کاری کنم این یه مورد نادره فرستادنم بیمارستان مفید. همونو میخوان ۱۰آبان دوباره تکرار کنن دعا کن موفق باشه  این یکیش

یعنی زایمان استرس نداره ؟ من ده روز مونده تا زایمانم خیلی استرس دارم

نه عزیزم اصلااا اندازه استرسی که الان داری مطمئنن ترس نداره من خیلی اذست شدم حتی فشار گرفتم از ترس و استرس ماه اخر ولی بعد از عمل اونچیزی که من فکر میکردم با چیزی که واقعا بود زمین تا اسمون بود

ممنونم مهربون .امیدم فقط به همینه دارم به آینده فکر میکنم به روزای خوب . از بس که شیرینه نازه قند تو ...

فدای تو قربونت خدا صبر بده و سلامتی انشالله 

با ارزوی بهترینا برای خودتو دختر ماهت

2738
ممنون ان شاءالله همه بچه ها،متاسفانه اصلا درمان نداره فقط خود محدود شونده اس ممکنه تا دو سه سالگی خو ...

ای خدا😔😔😔 عزیزم خدا حفظش کنه . مطمئنم میای همینجا میگی بچت خوب شده برای همیشه .دلم خیلی روشن شد یه لحظه ‌. توکلت به خدا باشه دوست خوبم

میدونی بدبختیم چیه ؟ همینه که دختر من فرق داره باید پیوند بشه 😔😔 بعد دوبار جراحی سومیش بیهوشش کردن ...

آخ آخ چی کشیدین 😭😭😭😭😭😭😭می‌دونم چقد دردناکه،لعنت به این دکترا خدا لعنتشون کنه فقط ادمو پاس مبدن اینور اونور ،ما سه ماه این دکتر اون دکتر همشون گفتن آلرژی به شیر مادره کهیر زده بدنش ،شیر رو ازش قطع کردن،سیر خشک مخصوص خورد و..تا بالاخره با بیوپسی پوست فهمیدن چشه ،ما سر بیوپسی شوهرم غش کرد از شدت استرس ،شما دیگه چی کشیدین 😭😭😭😭الهی حضرت زهرا خودش شفاش بده ،بمیرم واسه دلتون ،خوب میشه یعنی ؟

ای خدا😔😔😔 عزیزم خدا حفظش کنه . مطمئنم میای همینجا میگی بچت خوب شده برای همیشه .دلم خیلی روشن شد ی ...

قربونت برم ،والا این بچه رو امام رضا داد بما اسمشو گذاشتیم محمدرضا منم همیشه حس میکنم امام رضا خودش شفاش میده نمی‌دونم،ناراحتی ما هم اینه اینقد نادره ک هیچ درمانی واسش نیس هیچ کشوری ،فقط میگن مواردی که تو کودکی هست خودشون خوب میشن اما اگر خدایی نکرده ادامه پیدا کنه بعدا تو بزرگسالی نوعش خطرناک میشه و دیگه فقط پوست نیس 😭الهی شما هم بیای خبر خوب شدن دخترتون. رو بدی همینجا

آخ آخ چی کشیدین 😭😭😭😭😭😭😭می‌دونم چقد دردناکه،لعنت به این دکترا خدا لعنتشون کنه فقط ادمو پاس مبد ...

الهی بمیرم 😔😔😔 درکت میکنم بخدا میفهمم لحظه لحظه تو منم کشیدم این روزارو . هر کی یه حرف میزنه همه امید آدم از بین میره ‌. یکم دیگه صبر داشته باش ان شالله بهتر میشه چند وقت دیگه خوب میشه برای همیشه . انقدر روزای خوب داشته باشی که این روزا اثلا یادتم نیاد ‌ نمیدونم ان شالله که بشه ‌ انقدر خوب و نازه به خودم قول دادم قوی باشم در هر شرایطی م که شده 

سزارین هستی ؟ من سزارین بودم واقعا بعد عمل خیلی سخته اما خب میگذره همه چی سختی خودشو داره،توکلت بخدا ...

نه عزیزم طبیعی اره همه چی سخته واقعا انشاالله که بخوبی بگذره

تنها امید زندگیمی🧸
2706