2737
2734
عنوان

واقعا کسایی که تو این وضع

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 84 پست
من خودم باورتون نمیشه از تکون خوردن خودمم عذاب وجدان میگیرم بابا به خدا خسته شدیم دست به دست هم بدیم ...

عزیز 

همونجور که گفتم مطمین باش در حال حاضر واگر کسایی باشن که بیشترین رعایت رو میکنن همون باردارا هستن و کسایی که تازه فارغ شدن چون جزو گروه های حساسنو هیچ کسیم عزیز تر از بچه ادم نیست

کار به استثنا ها ندارم که همیشه وجود داره

خیلی های دیگه هستن که رعایت نمیکنن

اونارو میگفتی باشما هم رای میشدم ولی اقدام اصلااا چیزی نیست که بشه قضاوتش کرد

چون خودم درگیرش بودم واقعا

به هر حال همگی شب بخیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب معلومه که بارداری تو این شرایط نشون دهنده خود خواهی و کم آگاهیه یه آدمه. مثل این میمونه که تو قای ...

گفتم که وقتی ازشرایط کسی خبرنداری تز روشن فکری نده✋کسی که شانس بارداری فقط۱۰درصدداره نمیتونه این شانسم ازدست بده وبشینه به امیدروزی که کروناتموم بشه،اگه توکشورهای دیگه هم باردارشدن روممنوع اعلام کردن شمابیااینحایقه ایرانی های بی فرهنگوبگیر🤐

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
استارترتوخودت وجدان داری؟؟؟؟هرکس به هردلیلی باردارشده به خودش مربوطه خرجشوازشمانمیگیره،دومامسئله زاد ...

جالب تو تاپیکت آرایشگاهم رفتی موهاتم کوتاه کردی جالبه تو این کرونا من بی فرهنگ دیگه راست میگی شماااا. بشین گزارش بزن ایییی داد و بیداد واقعا حرفی نمیمونه

2740

یه تاپیک زدی و شروع کردی به فحش دادن و نمایش ادب و فرهنگت 

هر وقت لازم باشه خود متخصصای زنان و حتی وزیر بهداشت اعلام میکنن که اقدامتون رو عقب بندازید شما فعلا بشین تو قرنطینه خونگیت و دمنوش گل گاو زبانت رو بنوش

یه تاپیک زدی و شروع کردی به فحش دادن و نمایش ادب و فرهنگت  هر وقت لازم باشه خود متخصصای زنان و ...

مشخص شد تمام معترضها تو تاپیکم چقدر فرهنگشون از من و همسال من بیشتره تو این آرایشگاه‌ها و اینور و اونورن و دم از با فرهنگی میزنن. میدونی اصلا بهتره با همچین جماعتی بحث نکنم چون واقعا.................