2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۹!!!!!! خخخ حالا وقت زیاده تا ۲۵ شانس زیادی هست

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2731
شما الان فکر نمیکنی شاید دیگه مورد خوبی سر راهت قرار نگیره؟؟؟

اصلا چرا نگیره!!من یه رابطه ناموفق داشتم الانم عصر جدید به خودت میرشی مدرن اشنا میشی ازدواجم میکنی  

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

سنت که فعلا خیلللللی کمه

بنظر من حداقل تا ۲۴سالگی اصلا به فکرش نباش

اصلنم نترس وقتی پخته تر و موفقتر و عاقلتر باشی خواستگار خوب برات پیدا میشه

گذشته ازون الان دیگه اکثرا ازدواجا سنتی نیست با آشنایی مستقیمه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
اصلا چرا نگیره!!من یه رابطه ناموفق داشتم الانم عصر جدید به خودت میرشی مدرن اشنا میشی ازدواجم میکنی&n ...

عزیزم ناراحت نشی یه وقت من ذهنیات خودمو گفتم وگرنه منم اصلا اط زود ازدواج کردن خوشم نمیاد

2738
عزیزم ناراحت نشی یه وقت من ذهنیات خودمو گفتم وگرنه منم اصلا اط زود ازدواج کردن خوشم نمیاد

نه اصلا چرا ناراحت بشم این ذهنیت جلوی پیشرفتتو میگیره مطمین باش به موقعش بهترینش سر راهت قرار میگیره

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌