2157
2106
عنوان

چند سالگی پریود شدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 76 پست

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

منم ده آذر سوم راهنمایی بودم یه سوال استارتر شما بلوغ زودرس بودی مشکل هم داشتی؟؟ قدت کوتاه نیست؟ یا ...

والا اونموقعا چیزی حالیم نبود ولی حس میکنم آره نه قدم خوبه ۱۶۵ نرماله

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
2149

مال ما ارثی بود کل دخترای فامیل ۱۳ سالگی شدیم

حتی خاله ها

🌼☄یا حسین (ع)، در کربلا نبودم...تا برای یاری امامم، کاری حسینی بکنم..اما... حالا هستم..تا با چادرم، کاری زینبی بکنم...میدانم که یزیدیان زمان...چشم به چادرم دوخته اند...💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه👯‍♀️
من ۱۱ سالگی پریود شدم. شما الان قدتون چنده؟

۱۶۵ عزیزم

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
2050

کلاس پنجم  ۵اسفند  تو مدرسه اومدمخونه متوجه شدم  خیلی بد بود  چقققققققد استرس کشیدم تا زمانی که مامانم فهمید فک میکردم دعوام میکنه اخرشم یک سیلی جانانه نصیبم شدم  به نیت اینکه سه روزه باشه .اخرشم هفت روزه شد.چقد خرافاتی  و مشنگ بودن قدیمیا.من تا سالیان سال  خجالت میکشیدم از،پریودی

درخواست دوستی رو نمیپذیرم..ممنون که درک میکنی دوست عزیز
کاش کاربر آقا نباشه تو تاپیک😐😐😐

بده یعنی؟ 

من پیش دکتر مرد این مشکلاتمو میگم🤕

چیکا کنم خو

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2143
بده یعنی؟  من پیش دکتر مرد این مشکلاتمو میگم🤕 چیکا کنم خو

نه دکتر که اسمش دکتره،محرمه،ولی زدم شمارش افراد آنلاین 2,3تا آقا آن بودن ،یه جوری شدم،منظوری نداشتم شما به دل نگیر

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …
دلیلی نمیبینم سن پریود شدنم رو توسایت عمومی جار بزنم!!!  

اتفاقا پریود یه چیز عمومی و کاملا عامیانس اینجا اینقدر پستهای مزخرف وجود داره که کسی براش موضوع به این پیش پا افتادگی مهم نباشه مگر اینکه کمبود و عقده داشته باشه عزیزم وقتی عنوان و خوندی خوشت نیومد وارد نشو گلم 🌹🌹🌹نظر شما کاملا قابل احترامه

نه دکتر که اسمش دکتره،محرمه،ولی زدم شمارش افراد آنلاین 2,3تا آقا آن بودن ،یه جوری شدم،منظوری نداشتم ...

نه بابا به دل نگرفتم

درسته عزیزم

خجالت آوره مردا اینجا آنلاین باشن

البته برای خودشون خجالت آوره ها ن ما😏

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
1718