2733
2734
 شما هم خداناکرده دروغ نمیگین اما متاسفانه طلاق تو جامعه کلا زیاد شده وحتی میتونید آمار ثبت احو ...

دخترایی که در سن کم ازدواج میکنن معمولا طاقت تحمل مشکلات رو ندارن و با کوچکترین ناملایمتی از سمت شوهر یا خانوادش اقدام به مراجعه به دادگاه میکنن. معمولا دخترایی که در سن بالاتر ازدواج میکنن بهتر میتونن از پس مدیریت زندگی بربیان. 

متاسفانه در حال حاضر آمار طلاق در جامعه بسیار بالا رفته ولی بر طبق چیزی که دارم از نزدیک میبینم تعدا ...

تو اطرافیان شما اینطوره همون طور که تو اطرافیان من وپرونده هایی که من دیدم(من خودم حقوقدانم وتا  حدودی سروکار دارم)متاسفانه تو سنین بالا خیلی طلاق بیشتره وآمار رسمی هم اینو تایید میکنه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره قبول کردن مسولیت کار هر کسی نیست امام میگم که دوستان من هم چندتا شون زود ازدواج کردن کنارش هنرشو ...

مثل اینکه خودت سن کم شوهر کردی که انقد ازسن بالا بد گفتی عزیزم 

خدایا داده ونداده ات راشکر

راساش نمیدونم چی بگم ولی یه چیزو خوب میدونم تواین سن دخترا اقتضای سنشون تمایل شدید دارن به ازدواج خیلی شدید حالا ممکنه خواهرتون ازدواج کنه ان شالله خوشبهت هم بشه ولی من احسس میکنم بیشتر بااحساسش جواب بله رو میگه تا عقلش

شاید باورتون نشه زمانی که آبجیم دبیرستانی بود (سه سال پیش) از کلاس 23 نفره 19 نفرشون در سن کمتر از 1 ...

چه مدرسه ی عقب مونده ای . منم ۲ سال پیش فارغ التحصیل شدم تو ۱۰۰ نفر دوازدهمی هیچ کس حتی نامزد و اینام نبود چه برسه ازدواج 

یکیشون بعد از کنکور وقتی ۱۹ سال و نیمش بود نامزد کرد 

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2738
دخترایی که در سن کم ازدواج میکنن معمولا طاقت تحمل مشکلات رو ندارن و با کوچکترین ناملایمتی از سمت شوه ...

بستگی داره اخه بینم تو چه خانواده وفرهنگی بزرگ شده مثلا کسی که تک دختره احتمالا تا ۳۰ سالش هم بشه بازهم به دلیل تک فرزندی لوس بارمیاد وتوانایی اداره زندگی ومشکلات رو نداره

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

اینا همونایی ان که میگن ب ما ربطی نداره دوس پسر دوس دختر زیر یه سقف زندگی کنن ازدواج سفید درسته... شما اولا اصلا نباید راه می‌دادید حالا که انداختید تو فکرش و هوایی‌ کردید اینارو حالا دیگه مسئولیت باشماس

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607

باورم نمیشه چطور ی سریا انقدررر تو سن کمم به فکر ازدواج میفتن ؟؟ اخه 15سال ؟ بذارید دزس بخونه بزرگ شه جامعه ببینه دانشگاه بره خوش بگدرونه.  تو 15 سالگی بشینه خونه شوعر بشور و بساب و اشپزی ؟ چون هیکلش درشته دلیل نمیشه که.  خدااایاا

2706