2733
2739
عنوان

نشونه های علاقه شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 48 پست

احترام به خانوادم وخودم، دروغ نمیگه اصلا، تعریف ازم پیش خانوادش و... همینا بیشتر خوشحالم میکنه 

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فهمیدم زن وشوهر از نگاه ولمس بهم سیرند

خب نه رابطه هم خیلی مهمه ولی خب...

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
ایشالله بشه😁😁

ایشاالله اول آدم بشه از ی سری نظرات☹️🤦🏻‍♀️🖤😂😂😂

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2731
هر وقت بخوام برم مسافرت بیرون شهر، ماشین را چک میکنه مشکلی نداشته باشه و تمیزش میکنه. کارهایی ک تو ...

مثلا چیکار میکنی براش؟

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
اینجا تا حرفی بزنی انقد حسود و خاله زنک نشسته که فقط بپرن بهت ببخشید ما نطراتمونو با شما ست نمیکنیم

خون خودت کثیف نکن عزیزم   متاسفانه تو دنیای مجازی هم اززبان بعضیا درامان نیستیم نمیدونم واقعا چرا خیلی حسودی میبینم واقعا جای تاسف داره کاری به گفته اون دوستمون ندارم کلی میگم 

منتظر روزای بهترم ✌
2740
مثلا چیکار میکنی براش؟

گیر نمیدم بهش وقتی

خدمات مالی به خانوادش میده.

البته گیر دادم دیدم زندگی ام تلخ شده رها کردم.

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
خون خودت کثیف نکن عزیزم    متاسفانه تو دنیای مجازی هم اززبان بعضیا درامان نیستیم نمیدونم ...

من نمیگم فلانم و پز نمیدم

تو واقعیت هم همینم

ولی هرکی ذوق یه چیزایی رو داره که دوس داره اونو با دیگران به اشتراک بذاره

تو واقعیت من اینو در شان خودم نمیبینم که داشته هامو هی تو چشم مردم کنم

ولی دوس دارم برای دوستان مجازیم حرف بزنم و درد دل کنمو خوشحال باشیم یا ناراحتیامونو برا هم بگیم

متاسفانه این چن مدت اخیر 

همه فقط بلدن زخم زبون بزنن

من کلی میگما تو هر تاپیکی میرم همینه

به همه چی گیر میدن

یع تاپیک بود میگه شیرین زبونیه بچه هاتو نو بگید

من گفتم

هزار نفر ریپ کردن که وای این چه حرفیه و حتما خودتون گفتید که یاد گرفته

اصلا نمیپسندم جو این روزهای سایت رو

ببخشید زیاده گویی کردم❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خیلی حس بدیه واقعا . بعضی وقتا میگم اگه دوسم نداشته باشه چی ؟؟ من عقدم هنوز ازدواج نکردم . اینا طب ...

منم عقدم 

تازگیا حساس شدم 

خیلی فشار رومه رو اون طفلک خالی میکنم😂😂

میدونم دوسم داره ثابت کرده ولی گاهی این حرفایی که گفتی میاد تو ذهنم

گفتیم که عقل از همه کاری به دراید بیچاره فرو ماند چو عشقش به سرافتاد 

عاشقمه خیلی زیاددددددد جوری که به چشم دیوونه ی من میبیننش☺جلو خانوادش و فامیلاش چنان ازم تعریف میکنه که دیگه خودم حالم بهم میخوره .تو کارهای خونه خیلی کمک میکنه .خوش اخلاقه. مسافرتای خوب میبرم و کلی خرج میکنه.واس خرج کردن دستم بازه به خانوادمم احترام میزاره.ولی یه ذره بد دله نمیزاره رانندگی کنم یا بعضی جاها تنها برم اونم از دوس داشتن زیادشه😩

من نمیگم فلانم و پز نمیدم تو واقعیت هم همینم ولی هرکی ذوق یه چیزایی رو داره که دوس داره اونو با دی ...

عزیزمی اره منم دلم شکسته ازبعضیا ...واقعا تو دنیای واقعی هم همینه ولی انتظار میره اینجا که کسی کسی رونمیشناسه مهربون ترباشیم ولی متاسفانه....

منتظر روزای بهترم ✌
عزیزمی اره منم دلم شکسته ازبعضیا ...واقعا تو دنیای واقعی هم همینه ولی انتظار میره اینجا که کسی کسی ر ...

فدای دلت❤❤❤❤

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706