2737
2739
خب عزيزم ميدونم ، ولي معمولا دو طرفه اس داد و بيداد وسط دعوا هم خيرات نميدن كه حالا ببين شوهرش ...

بخدا چندنفر از مردا شوهرمو گرفتن اوردن بیرون گفتن ولش کن صلوات بفرس برو برو اینو ولش کن

رفتیم بهداشت جایی دیگه ی اقایس اونجا بود با خانمش اونم گفت من اونجا با کادر این بهداشت دعوام شده خیلی بی شخصیت هستن

بخدا چندنفر از مردا شوهرمو گرفتن اوردن بیرون گفتن ولش کن صلوات بفرس برو برو اینو ولش کن رفتیم بهداش ...

خب رئيس كجا بود ؟!!!! من خودم چن ماه واس تحقيقي اونجا بودم برام جاي تعجبه واقعن كه بقيه كجا بودن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب رئيس كجا بود ؟!!!! من خودم چن ماه واس تحقيقي اونجا بودم برام جاي تعجبه واقعن كه بقيه كجا بود ...

میگم شاید ۴ تا مرد اومدن ۳تازن بود

زنا با شوهرم دعوا میکردن و پشت اون درومدن مردا فقط ب شوهرم میگفتن اقا برو ارووم باش اینو ولش کن

2731
بخدا قسم همین بود ک گفتم...زنا مث اون جیغ جیغ میکردن مردا فقط میگقتن برین ولش کنین

فیلم زیاد میبینی

کاری نمیتونه بکنه اوم اجیر کنه چیه

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
فیلم زیاد میبینی کاری نمیتونه بکنه اوم اجیر کنه چیه

اخه دیدم همچین زن سلیطه ای بود ترسیدم ازش

اما خیلی بی شرف بود بقران

ازش هرکاری برمیاد

شهرمونم بزرگ نیست همه همومیشناسن میترسم برامون شر ب پاکنه بالاخره شوهری داداشی کسیو داره

2738