2733
2734
عنوان

چه کتابی رو خیلی دوست دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اه  یعنی صد سال تنهایی که خریدم سانسوره🙁

فکر کنم حالا بخونی متوجه میشی اصلا یهو از یه جا میپره یه جای دیگه من که دیگه تصمیم گرفتم مول ندم به کتابی که سانسور میکنه میرم کتابخونه میخونم

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
2740

همه کتابا

ولی عاشققققق همه سری کتابای هری پاترم واسه یدونش جونمم میدم😍

بجز اون کتاب ماهتابمم خیلی دوس دارم.عاشقانش خیلی خوبه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
فکر کنم حالا بخونی متوجه میشی اصلا یهو از یه جا میپره یه جای دیگه من که دیگه تصمیم گرفتم مول ندم به ...

عهه

فعلا که حوصلش رو ندارم 

ولی خوب اگه بدون سانسور میخوایم باید زبان اصلی بخریم

جدا موقع درس میچسبه  نه بعدش😂 من الان چند وقته با اینکه بیکارم اصلاا حوصله کتاب ندارم

😁🤪

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹