2733
2739
عنوان

دوست پسرم فکر میکنه خودکشی کردم😐 و مردم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8550 بازدید | 186 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی عکس نذاشتی؟

قرص برنجن ول کن

شمالی هستی؟

مام میذاریم تو بشنه های برنجمون

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2731
2738
استوری که من اینستا ندارم  ولی بیوگرافی تلش گذاشت روحت شاد عشقم پروفایل مشکی گذاشت  و آ ...

یه سوال وقتی نمیخواستیش شمارتو خاموش میکردی یه خط دیگه ورمیداشتی خودتم که گفتی ادرس خونتونو نداشته 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
قرص برنج تو سطل برنج بین برنجاست تا حشره نزنه بهش😐  قرص برنج باید تو سطل شکر باشه آیا؟؟

تو سطل شکر🤣🤣🤣

واقعا چرا براشون عجیبه؟

شاید فکر میکنن قرص برنج برای خوردن اختراع شده.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .
استفاده نکنید داخل برنج. حتی دست زدن بهش و حتی بخاراتش هم سمی و بسیار خطرناکه. سنگ نمک یا سیر به جاش ...

نمک برای اینه ک کرم نیوفته تو برنج 

تو شمال ی حشره هست به اسم* ایزی

لامصب خیلی جون سخته با قرص برنج راحت میمیره

البته لای چندتا دستمال میزارن بعدش وسط گونی برنج قرارش میدن😁😎

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .
اره کسایی کخ برنج محلی کیلوی زیادی میخرن قرص برنجم میخرن میندازن توش که حشره نزنه ما هم این طوریم چه ...

ما هم تو جنوب برنج میکاریم و انبار داریم ولی قرص برنج نشنیدم کسی بذاره

البته احتمالا به خاطر رطوبت هوا تو شمال حشره زیاد باشه یا احتمال کپک زدگی هست

🥰🥰😇😇😇