2733
2739

ولی یه پیشنهاد خوب دارم برات اگه میخوای پوستت سفید و شفاف بشه...

سفید آب بگیر....هفته ای یک بار خیس کن ..بمال رو صورتت یجور اسکرابه...قشنگ شفاف میشی

یه ظرف بردار گلاب بریز توش شب قبل خواب اسپری کن رو پوستت.اینا واقعا تاثیر گزارن...فقط سفید آبو تند تند نزنی چون جوش های درد ناک میزنی

فقط هفته ای یک بار بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی یه پیشنهاد خوب دارم برات اگه میخوای پوستت سفید و شفاف بشه... سفید آب بگیر....هفته ای یک بار خیس ...

اها مرسی عزیزم

سفید اب رو حموم ک میرم استفاده میکنم

گلاب هم خیلی وقت پیش ی مدتی بود میزدم ب پوستم ولی بعد چن روز دیگه ولش کردم باید دوبارع برم سراغش پس

2731
ولى اب عالى من از وقتى باردار شدم تشنم ميشه اب زياد ميخورم خيلى پوستم روشن شده سرخ سفيد شدم😬

میشهه بگین چ مقدار اب میخورین چجوری چ زمانی هایی و اینکه بعد از چ مدت نتیجه گرفتین پوستتون تغییر کرد

پوستتون خوبه؟شفافه؟

اره صافه خداروشكر ولي صافه صاف نه ي منافذ ريزي از خيلي نزديك ميبينم دلم ميخواد اونا برن 😒

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
اره صافه خداروشكر ولي صافه صاف نه ي منافذ ريزي از خيلي نزديك ميبينم دلم ميخواد اونا برن 😒

فقط مواظب باشین بزرگ‌تر نشن من شنیدم مرطوب کننده و لایه بردادی کردن باعث میشه کوچیکتر شن

2738
 فقط مواظب باشین بزرگ‌تر نشن من شنیدم مرطوب کننده و لایه بردادی کردن باعث میشه کوچیکتر شن

ميترسم لايه بردار بزنم پوستم نازك شه 🥺

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش