2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه منطق بی منطقی😐

البته این حرف تو این سایت که اکثر دخترا دوست پسر واسه خوش گذرونی،دارن بی،منطقیه

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2731
اوهوم اوهوم 😂😍 چون میدونه بعدش دهنشو صاف میکنی  ،  شوهرت عاقله 😂😂

😂😂😂😂اره احتمالا

اما بالاخره ی روز از زیر زبونش میکشم بیرون

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

داشته برام هم مهم نیست مهم الانشه و این که پولاشو داره خرج من میکنه و دوسم داره 

دوبار هم دوتا از دوست دختراشو بیرون دیدم همسرمو شناختن اومد جلو با همسرم سلام علیکدکردن که مثلا یه زهری بریزه😂😂

همسرم که ضایعش کرد محلش نذاشت 

به منم گفت میدونی دوست دختر شوهرت بودم منم بهش گفتم دستمال کاغذی مصرفیش بودی عزیزم 

میخواستت نمیپیچوندت 😂😂😂

میترسم ی چیزی بگم کاربری آقام همه بزنن منو...

ولی میگم

نهایتش دوتا چک میزنید دیگه...  

کنجکاوی خانم نسبت ب گذشته همسرش

عین این میمونه ک اقایون ب خواستگاران همسرشون کنجکاو باشن...

اونوخت سنگ رو سنگ بند نمیشه ک...

واسه آسایش خودتونم شده بی تفاوت باشید.

با احترام.

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
2740
من انقددددپیگیرشدم ازدوستش ک اسم ورشته دختره رو بگه .رفتم بااکانت فیک دختره رو فالوکردم تواینستا گاه ...

اوه😂خب چرا خودتو عذاب میدادی خواهر

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
اووو شت 😐همون نداری منطقت اینه😂

اکی بیخیال انگری شب خوش

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

برا منم انکار میکنه، ولی میدونم الکی میگه چون همیشه به خودش میرسیده، بعد دوباره میگم بخاطر شغلش و اینکه اهل پول هدر دادن نیس، خودمو دلداری میدم😂😂

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
همشون داشتن مگر تعداد خیلی کمی نداشتن😂مهم اینه اسم کی الان تو شناسنامشه😁

اون ک اره واسه همین هر وقت با شوهرامون  میریم بیرون باید بینیمونو بگیریم بالا راه بریم ک اگ یوقت ی دوس دخترش دیدمون حسودیش بشه😂😂😂😂😂😂

هرچی نگن بهتره شوهرم تو عقد گفت البته من نپرسیدم خودش گفت نمیخوام‌چیری بینمون باشه کاش نمیگفت چون گفت خیلی بهم ریختم اصلا هم دست خودم نبود بدتر اینکه اون دختر همسایشون بود و متاهل بواما گهگاهی میدیدمش و اذیت میشدم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706