2737
2739
عنوان

همه چیش خوبه بجز قیافش

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 49 پست
اصلااا مهم نيست تنها چيزي است كه تجربه به من ثابت كرده كوچكترين اهميتي نداره

نه اینجورام نیس .مهمه به نظرم .ولی خب سلیقه ایی هم هست

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیم بد نیست ولی اینجوری نیست ذوق داشته باشم براش

پس دو دستی بچسب که قحطی شوهر اومده

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
یکی دوبار باهاش صحبت کنی مهرش به دلت بره قیافش برات میشه زیباترین مرد دنیا 

زیاد صحبت کردم.همه چیش خوبه یه کم سر این موارد دودلم

تویی که اینو میخونی، امیدوارم به همه آرزو هات برسی
2731

قیافه ک مهم هست صددرصد 

اما معیارهای مهم تری هم وجود دارن اونم تو این زمانه ک پسر خوب و سر ب راه خیلییی کمه و اکثرا تن ب ازدواج نمیدن

ب نظرم ب خودت فرصت بده ببین میتونی باهاش کنار بیای یا نه چون قیافه بعد ی مدت عادی میشه

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
اخلاقشو واقعا میپسندم

بیخیال ظاهرش

آخرش هردوتون پیر میشین

هیچی نمیمونه ازتون...با پیرمرد بداخلاق میتون زندگی کنی واقعا؟

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
خیلیم بد نیست ولی اینجوری نیست ذوق داشته باشم براش

ظاهروقیافه تنها چیزی که باگذشت زمان ازبین میره بلاخره ادم پیرمیشه مهم اخلاق وپول هست به نظر

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2740

اگه مشکل قد ک ازدواج‌نکن چون هیچوقت درست نمیشه

ولی اگه صورته که باعمل بینی و گذاشتن ریش و ته ریش یا تغییر مدل مو درست میشه

اگه دندونه که با کامپوزیت و لمینت درست میشه

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

برآیند آدم هاست که باید خوب باشه. وگرنه همه مون ویژگی های مثبت و منفی داریم. کم ارزش ترین ویژگی مون هم ظاهرمونه که الان بهترین هم باشه، بازم نوع نگاه و زمان روش تاثیر میگذاره. زمان همه چیزو عوض میکنه. چیزی که مهمه توانایی ما برای انطباق و انعطافه. تکرف فکر میکنی انسان منعطفی نیستی و هنوز اون پختگی رو در خودت نمیبینی که انسان ها رو جدای از ظاهرشون ببینی... یکم بیشتر فکر کن به تصمیمت  

بیخیال ظاهرش آخرش هردوتون پیر میشین هیچی نمیمونه ازتون...با پیرمرد بداخلاق میتون زندگی کنی واقعا؟

پیر که آره.ولی خب ازدواج هایی که برای هم میمیرن به طلاق ختم میشه.اینو نمیدونم واقعا

تویی که اینو میخونی، امیدوارم به همه آرزو هات برسی
پیر که آره.ولی خب ازدواج هایی که برای هم میمیرن به طلاق ختم میشه.اینو نمیدونم واقعا

میخوای ازدواج نکنی که شاااید یه روزی جدا بشی؟

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
زیاد صحبت کردم.همه چیش خوبه یه کم سر این موارد دودلم

وقتی که ازدواج کنی به این فکرت میخندی و میبینی که تنها چیزی که توی ازدواج اصلا مهم نیست همین قیافه طرفه. البته اینم بگم اگه قیافه طرف در حدیه که بهم میاین اصلن مهم نیست وقبول کن . ولی اگه قیافه های دوتاتون در حد یکی شرق یکی غرب خب این برات بعدها مشکل ساز میشه مثلا فکر کن یکی خیلی زیباست که زبانزده همس ولی یکی برعکس زشته اینجوری نمیشه . فکر کن یه آفریقایی بره با یه ترک زیبا و بور ازدواج کنه اینجوری میشه تفاوت قیافه ولی اگه قیافه هاتون در حد هم هست و البته دختر باید قیافش از پسر سرتر باشه که عالیه قبول کن

زندگی زیبا دوستت دارم ...
2706