2733
2739
عنوان

کاش یه نفر رو مثل خودم داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 66 پست
خب این ادما گستاخن که توقع دارن ومشکل امثال شما اینه که بخاطر تنها نموندن حاضرید هر ادمی رو برای صحب ...

عزیزم من تنها موندن و به بودن به این آدما ترجیح میدم.....

فقطم این مشکلو با خانوادم دارم...

ولی شما تا چیزی رو نمیدونی هیچوقت قضاوتش نکن واقعا قشنگ نیست...

آیا شما تو خونه ای زندگی کردی که اگه یه کاری رو که تو شرایط نرمال لطفه انجام ندی همش سرکوفت بشنوی و حتی کتک بخوری.....

یه چیزایی گفتنی نیست ولی هیچکس دلش نمیخواد که تو همچین شرایطی قرار داشته باشه 

شب شما هم خوش

عزیزم من تنها موندن و به بودن به این آدما ترجیح میدم..... فقطم این مشکلو با خانوادم دارم... ولی شم ...

اکی درسته قضاوتی در کار نیست این یه جور نظریه وپیش در مورد این جور ادماس بیشتر هم در مورد روابط خارج از خانوادشون نه داخل خانواده که بدونن مشکلشون چیه این چیزی رو هم که شما گفتید بنده بیشتر از شما درک میکنم که جواب دادم اما نه بااین قالب وشکل که اجباری باشه بعضیا تو این شرایط خودشونو رها ومستقل میکنن و واسه خودشون وقتی پناهگاه گذشتشون گرم نیست سعی میکنن پناهگاه میسازن  موفق باشید شب خوش

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اکی درسته قضاوتی در کار نیست این یه جور نظریه وپیش در مورد این جور ادماس بیشتر هم در مورد روابط خارج ...

اکی درسته قضاوتی در کار نیست این یه جور نظریه وپیش فرض در مورد این جور ادماس بیشتر هم در مورد روابط خارج از خانوادشون نه داخل خانواده که بدونن مشکلشون چیه این چیزی رو هم که شما گفتید بنده بیشتر از شما درک میکنم که جواب دادم اما نه بااین قالب وشکل که اجباری باشه بعضیا تو این شرایط خودشونو رها ومستقل میکنن و واسه خودشون وقتی پناهگاه گذشتشون گرم نیست سعی میکنن پناهگاه بسازن  موفق باشید شب خوش

Loneliness is als
Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
اکی درسته قضاوتی در کار نیست این یه جور نظریه وپیش در مورد این جور ادماس بیشتر هم در مورد روابط خارج ...

درسته ولی وقتی شما میگید امثال شما بدون اینکه کاملا ماجرا رو بدونید....

واینکه موضوع صحبت شرایط منه من کاری با اینطور آدما ندارم...

و اینکه صد در صد درسته همه ما باید سعی کنیم شرایط سخت زندگی و ناراحتی هامون رو از بین ببریم ولی خب بالاخره زمان زیادی میبره مخصوصا شرایطی که از خودم میبینم....

ممنون همچنین شما

2728
درسته ولی وقتی شما میگید امثال شما بدون اینکه کاملا ماجرا رو بدونید.... واینکه موضوع صحبت شرایط منه ...

اینکه گفتم امثال شما منظور دقیقا شما نبودید وقتی ماجرای شخصی تو تاپیک نوشته نشده وتیتر وار یه چیزی نوشته شده  طبیعیه جواب دادن ممکنه همراه با حدس زدن باشه که گاهی اوقات با قضاوت قاطی میشه که درسته باید اصلاح بشه واحتیاج به دقت داره درضمن شرایط این جور ادما وقتی مشکلشون یکیه زیاد فرقی نداره یه نفر ممکنه تو خارج از خونه مشکلی داشته باشه که قالب وشکلش شبیه مشکلیه که یکی دیگه داخل خونه داره و همه اینا به هم وابستن وهمه چیز هم از خانواده شروع میشه و طرف اگه یه دختر ایرانی هم باشه طبیعتا طول میکشه تا ازین تور دربیاد ولی بعضیا با ازدواج میخوان خودشونو از تور بکشن بیرون ولی میفتن تو یک تور بدتر، تو این شرایط باید مدارا کرد تا مستقل شد بدون برطرف کردن توقع دیگران،این جور نیست که هیچکس نتونه کسیو درک کنه و طرف فکر کنه تو عالم هستی تنهاست،شرمنده بابت زیاد گویی مجددا شب خوش🌹

درسته ولی وقتی شما میگید امثال شما بدون اینکه کاملا ماجرا رو بدونید.... واینکه موضوع صحبت شرایط منه ...

اینکه گفتم امثال شما منظور دقیقا شما نبودید وقتی ماجرای شخصی تو تاپیک نوشته نشده وتیتر وار یه چیزی نوشته شده  طبیعیه جواب دادن ممکنه همراه با حدس زدن باشه که گاهی اوقات با قضاوت قاطی میشه که درسته باید اصلاح بشه واحتیاج به دقت داره درضمن شرایط این جور ادما وقتی مشکلشون یکیه زیاد فرقی نداره یه نفر ممکنه تو خارج از خونه مشکلی داشته باشه که قالب وشکلش شبیه مشکلیه که یکی دیگه داخل خونه داره و همه اینا به هم وابستن وهمه چیز هم از خانواده شروع میشه و طرف اگه یه دختر ایرانی هم باشه طبیعتا طول میکشه تا ازین تور دربیاد ولی بعضیا با ازدواج میخوان خودشونو از تور بکشن بیرون ولی میفتن تو یک تور بدتر، تو این شرایط باید مدارا کرد تا مستقل شد بدون برطرف کردن توقع دیگران،این جور نیست که هیچکس نتونه کسیو درک کنه و طرف فکر کنه تو عالم هستی تنهاست داشتن دوست ورابطه وقتی نمیدونی طرف کیه،چیه‌چجوریه چی میخواد وبعدا متوجه بشی که طرف مسکن ها و مهربونیات رو خورده یه ابم روش،باید دقت کرد وبا فکر جلو رفت،شرمنده بابت زیاد گویی وپر حرفی مجددا شب خوش🌹