2733
2739
عنوان

باردارا هفته 25هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 88 پست
من ی سوال بپرسم  من هفته ششم هستم  ویار ندارم  شما از کی ویار گرفتین و قلب جنین رؤ ...

من که اصلا تا هفته 9ویارنداشتم اصلا تازه اشتهام خوب شده بود یهو ازهفته 9 تهوع شدید اومد تا 16هفتگی بعدشم همه ویارندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما بپرس خانومی

عزیزم من این ماه دارو مصرف کردم روز ۱۳ سونو شدم خیلی فولی داشتم الانم روز ۱۵ هستم سمت راست شکمم خیلی درد داره انگاری سنگینه به نظر شما طبیعیه?درد تخمک گذاری ممکنه باشه?

2728
من که اصلا تا هفته 9ویارنداشتم اصلا تازه اشتهام خوب شده بود یهو ازهفته 9 تهوع شدید اومد تا 16هفتگی ب ...

منم الان اشتهام خیلی شده 

فردا هم باید برم برا رؤیت قلب جنین 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
2740

سلام عزیزم تروخدا جوابمو بده من تاپیک های قبلتو خوندم شرایطم مثه قبله تو بوده.یکسال پیش سقط کردم حالا هرچی اقدام میکنم باردار نمیشم.دکتر برام لتروزول نوشته بدونه امپول و اینا.گفته دو ماه باید بخوری.الان یماهشو خوردم ولی امید ندارم به این ماه.

شما چندماه لتروزول خوردی تا جواب داد؟