2737
2734
عنوان

جریان اونایی که بدون هیچ تلاشی به یک چیز بزرگ میرسن چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 21 پست
عزیزم هرچیزی درباره ی من حس میکنی به جنبه ی سر گرمی بهم بگو اعم از ا ن شا ءالله ازدواج شغل همسر خواس ...

گلم حس میکنم ۲۲ سالته و قدت ۱۵۸ لآغر گندمی 

خاله ۲تا داری

درسته

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
گلم حس میکنم ۲۲ سالته و قدت ۱۵۸ لآغر گندمی  خاله ۲تا داری درسته

خاله 3 تا دارم کمی‌ اش درست گفتی گندمی هستم ولی زیاد لاغر نیستم چاق هم نیستم متوسط 

🌹🌹🌹منتظر ظهور مهدی صاحب الزمان هستم و به نگاه و یاری صاحب زمان دلبسته ام :خواهرای گلم برای سلامتی امام زمان و ا ن شا ءالله حاجت روایی همه ی بنده های پروردگار یک صلوات بفرستید 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدم هم درست گفتی 

🌹🌹🌹منتظر ظهور مهدی صاحب الزمان هستم و به نگاه و یاری صاحب زمان دلبسته ام :خواهرای گلم برای سلامتی امام زمان و ا ن شا ءالله حاجت روایی همه ی بنده های پروردگار یک صلوات بفرستید 🌹🌹🌹

عزیزم ا ن شا ءالله در مورد ازدواج و شغل همسر چه چیزی حس میکنی 

2731
عزیزم ا ن شا ءالله در مورد ازدواج و شغل همسر چه چیزی حس میکنی 

گلم سال دیگه تابستون خواستگار میاد گلم اینا حس همشا

یک اقای سبزه قدبلند اسمش م و ر داره 

مثل امیر یا رضا اینا لیسانسه مهربونه دوتا خواهر داره

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
عزیزم شغلش؟ 

ازاده فکر کنم

ازاده فکر کنم

ممنون عزیزم دلم تشکر از لطفت