2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا الان سوال استارتر درمورد زمان مناسب بارداری؟ چرا واقعا تو همه چی دخالت میکنیم یکی ۱۴ سالگی از ...

واقعا حرفت درسته مردم یاد گرفتن تو مسائلی که بهشون ربط نداره دخالت میکنن...❤❤

2728
منم ۴ ساله ازدواج کردم باور کن منم نمیدونم چیه از اسی ۲ سال بزرگترم

😂خداروشکر یه لحظه فک کردم چقد اوسکولم هیچی نمیدونم

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
واقعا الان سوال استارتر درمورد زمان مناسب بارداری؟ چرا واقعا تو همه چی دخالت میکنیم یکی ۱۴ سالگی از ...

دقیقا

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

اکثر اینایی که زود شوهرکردن بچه هاشونم زود شوهرمیدن برای اینده ی بچم نگرانم من

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2740
اکثر اینایی که زود شوهرکردن بچه هاشونم زود شوهرمیدن برای اینده ی بچم نگرانم من

عزیزم الان دوره شوهر دادن بچه گذشته

طرف خودش شوهر میکنه 

آینده هم صد در صد ازدواج اجباری نداره مطمئن باش

یکی خودش دلش میخواد زود ازدواج کنه و الانم خوشبخته چرا میریزن تو تاپیک که وای همینه دیگه زود ازدواج کردی الان باید عروسک بازی میکردی و....در حالی استارتر نگران مشکل اصلیشه

الان بره طلاق بگیره؟دیگه ازدواج کرده تموم شده من اصلا درک نمیکنم چرا باید همه جا بگیم شما اشتباهی و ما درست

گلم منظورم به تو نیستا کلا گفتم

بچه های شماهم سپید بخت بشن الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻

عزیزم الان دوره شوهر دادن بچه گذشته طرف خودش شوهر میکنه  آینده هم صد در صد ازدواج اجباری ندار ...

مرسی عزیزم😍❤😗

من ناراحتیم اینه قدرت ذهن افراد بالاتر از ازاین حرفاس تونی نی سایت کلی دختر هستن که متاهل و سن پایین ازدواج کردن باامکانات یکی که خیلی از نظر سواد و طرز فکر بالاس..‌‌.خب الان دهه ۶۰ و ۷۰ نیس بگیم ازدواج اون دوره زود بوده ولی خب الان سال ۹۹ واقعا فاجعس کودک همسری ...مغز افراد و سبک زندگیشون اصلا به امکانات و سطح اگاهیشون نمیخوره امیدوارم منظورمو رسونده باشم

مرسی عزیزم😍❤😗 من ناراحتیم اینه قدرت ذهن افراد بالاتر از ازاین حرفاس تونی نی سایت کلی دختر هستن که ...

بله عزیزم منم مخالفم باور کن دوس ندارم کودک همسری رو ولی خب بعضیا حالشون اینطوری خوبه چه میشه کرد؟اگه ازدواج نکردن میشه راهنمایی کرد ولی حالا که طرف ازدواج کرده بچه هم داره دیگه جای هیچ حرفی نیست

بله عزیزم منم مخالفم باور کن دوس ندارم کودک همسری رو ولی خب بعضیا حالشون اینطوری خوبه چه میشه کرد؟اگ ...

آخه دیدم بعضیا میان رضایت کاذبشونو میگن تو تاپیکای ازدواج گلم.ولی حرف شما صحیح