2737
2734
عنوان

کسی بوده با امپول فشار قبل از موعدش زایمان کنه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 94 بازدید | 19 پست
والله زایمان طبیعی سخته البته تا بدنیا اومدنش..اما بعدش اصلا نمیفهمی زایمان کردی..راحتی

آره اینو میدونم بچه سوممه .ولی اونا رو طبیعی اوردم یه چهار ساعت کل دردام طول کشید

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
آره اینو میدونم بچه سوممه .ولی اونا رو طبیعی اوردم یه چهار ساعت کل دردام طول کشید

من اولی پونزده ساعت طول کشید دومی حدودا ده ساعت پنج ساعت دردا کم بود پنج ساعت اخر سخت بود..

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بچه سوممه موندم این چی میشه خدا بهمون رحم کنه

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
2731
انشالله بسلامتی . خواسته بود یا ناخواسته ؟

ناخاسته یا بهتره بگم خداخواسته بچه دومم سه ماه بود زایمان کرده بودم اینو باردارشدم در حالیکه قرص شیردهی مصرف میکردم