2737
2734
عنوان

نميدونم عنوانشو چي بزارم بيايد متن و بخونيد

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نرو عزیزم وقتی متاهل شدی ی سری چیزارو نباید تنهایی تصمیم بگیری زندگی متاهلی یعنی باهم باشین همه جا کاری نکن ک روی اونم باز شه فردا با دوستاش بره مردا اصولا بی جنبه آن حواستو بیشتر بزار برای زندگیت گل من❤️

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
نميدونم والا ظهر باشه عيبي نداره اما شب ميگه ميام بايد خونه باشي...

یه چی بگم شب رو اکثر آقایون حساس هستن خانومشون بیرون خونه باشه این طبیعیه برو از زندگیت لذت ببر عزیزم انشاءالله خوشبخت وتندرست باشید😍😍😍

🌺اللهم عجل لولیک الفرج🌺
2738

ماروزهاهم نمیزاره.یه دوست هم ندارم باهرکی دوست بشم میگه خودش اله شوهرش بله ننه ش خله دیگه خسته شدم😑

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
نميدونم والا ظهر باشه عيبي نداره اما شب ميگه ميام بايد خونه باشي...

نمیدونم چی بگم عزیزم شاید دلایل خودشو داره 

با خودش صحبت کن بگو مامانم هست اتفاقی نمیوفته شاید میترسه که یه عده مزاحمتون بشن ببینن چندتا خانومید باهم درست حرف بزنید بهش اطمینان بده مراقبی

مم راه دور ازدوج کردم و ۵_۶ماهی یه بار میریم شهرمون چند روز میمونیم.بع  من مامانم فوت شده و یه خواهر دارم که جونم بهش بسته اس.شوهرم میگه یه شام و ناهاربریم خونشون کافیه.ولی من واقعا سختمه بعدماه ها خواهرمو میبینم دلم تنگه براش حسابی.پارسال رفته بودم سه روز بمونیم روز اول خونه پدرشوهرموندم فردا خونه پدرم رفتم خواهرمم بود شب گفتم بریم خونه خواهرم گفت ظهر دیدیش بسه. تاشب گریه و التماس فایده نکرد.فرداصبح بیدارش کردم گفتم منو ببر پیش خواهرم بردی که ممنونم نبردی آژانس میگیرم.ازصبح رفتم پیشش تاشب ساعت ۱۲ هرچی هم زنگ زد که الان میام دنبالت میگفتم بیای من باهات نمیام.شب که اومدم خونه مادرشوهرم گفت خوب نیست شوهرت رو تنها گذاشتی بچم کلی خجالت میکشید گفتم تنهانبودکه پیش مامانش بود شمانمیزاشتین بهش بد بگذره شوهرمم گفت خجالت واسه چی باید بکشم خودم گفته بره پیش خواهرش دلش آروم بشه  

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706