2737
2739
عنوان

دوست دارم پسر بی مادر بیاد منو بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 43 پست
چون وجود مادر برای پسر مثل یه پشت می مونه.پسری که مادر نداره یا از دستش میده محبت تو دلش میمیره

شوهر خاله خودم مادر نداره. 16 سالش بود مرد. 

با خالم خیلیییییی خوبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دیدت رو عوض کن همه مادرشوهرا ک بد نیستن

بعدم پسرایی ک مادر ندارن معمولا همه اجازه دخالت تو زندگیشو ب خودشون میدن،عمه و خاله و مادربزرگ و خواهر و زنداداش و...

مادر ک دارن تکلیفت معلومه با ی نفر طرفی

بعدم چطور میتونی ی نفرو دوس داشته باشی و ناراحت ببینیش

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2731

ای خواهر فقط مادر شوهر نیست که

والا من مادرشوهرم تو بچگی شوهرم فوت شده،  خواهر شوهرم ندارم، عوضش سه تا جاری عفریته دارم که ای کاش اونارو نداشتم و مادر شوهر داشتم، همه فامیل شوهرم میگن مادرشوهرم خیلی خوب بود طفلک زود فوت کرد

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
خیلی دور نیست روزی که یکی با آرزوی صد برابر بد تر از این کارمای طبیعت رو و نتیجه شکستن دل یه مادری ک ...

من نمیخوام کسی بمیره. این همه آدم دارن به خاطر کرونا یا سکته با هر چی میمیرن. خب یکی از اینا که پسر مجرد دارن بیاد منو بگیره. 

2740
من نمیخوام کسی بمیره. این همه آدم دارن به خاطر کرونا یا سکته با هر چی میمیرن. خب یکی از اینا که پسر ...

یه سوالی؟ خودتون برادر دارید؟ مادرتون در قید حیات هستند؟! چون ممکنه این آرزو فقط آرزوی شما نباشه!! 

یه پسر بی مادر میخوای که خودتو خانوادت دورش کنید و مثل خر ازش کولی بگیرید دیدم که میگم 

نه. پدر داشته باشه میرم بهش میرسم. پدر شوهرا فوضول نیستن. 

بهترین رو براش انجام میدم. 

یه سوالی؟ خودتون برادر دارید؟ مادرتون در قید حیات هستند؟! چون ممکنه این آرزو فقط آرزوی شما نباشه!!&n ...

آره 

آره 

داداشم بره با یک دختری ازدواج کنه که این عقیده رو نداشته باشه. 

منم خواهر ندارم. خیلیا از باجناق بدشون میاد. من خودم یک آپشنم. 

آره  آره  داداشم بره با یک دختری ازدواج کنه که این عقیده رو نداشته باشه.  منم خواه ...

قرار نیست شما برای دیگران تعیین تکلیف کنی که. ممکنه دختری که برادر شما رو دوست داشته باشه آرزویی مشابه آرزوی شما داشته باشه و منتظر برآورده شدن آرزوش باشه. اگر دنبال برآورده شدن آرزوی خودت هستی دیگه نباید از آرزوی دیگران ایراد بگیری!!! آخه دختر خوب این چه فکری هست که داری!! چرا اینقدر منفی فکر می کنی در مورد عزیزان افراد دیگه. از خدا خوبی بخواه برای همه که خدا هم برای خودت خوبی نصیب کنه. زندگی هزار چرخ و بازی داره. به خدا توکل کن

قرار نیست شما برای دیگران تعیین تکلیف کنی که. ممکنه دختری که برادر شما رو دوست داشته باشه آرزویی مشا ...

من حاظرم تا آخر عمر خرج 2 تا یتیم رو بدم ولی این مورد شرط اساسی منه. 

مادر شوهر خیلی تاثیر داره.