2733
2739
بنظرتون مردا چطورن؟؟؟راسته که میگن تودارن و خودشونورو نمیکننن؟؟خب چرایکی سراغ یکیو میگیره  اما ...

من که اصلا نفهمیدم سوالتو همون باید مردا جواب بدن 😅😅😆

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرتون مردا چطورن؟؟؟راسته که میگن تودارن و خودشونورو نمیکننن؟؟خب چرایکی سراغ یکیو میگیره  اما ...

همه یک جور فکر نمیکنن؛ همه شون یک جور رفتار نمیکنن... پس بطور کلی نمیشه برای همه یک نسخه پیچید...

اما در بحث بی هدف بودن از انجام یک کار میتونه درست باشه زن و مرد نداره.

مدرس و مشاور حوزه تحقیق و پژوهش های علمی
2738

بدون شک کنجکاوه اما چنتا دلیل میتونه باشه

فک میکنه طرف حسی نداره

شرایط خودش اوکی نیست

خیلی مغروره

خیلی خجالتی

نسبت به حسش اطمینان نداره

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
بیشتر شرایطش جور نیست چون قبلا اینو گفته بود به یکی از خانوادش ...اماحالا که شرایطش جورنیست چرا میپر ...

به نظرم تو به یکی بگو

از یکی حالشو بپرس شاید بدونه کنجکاوی پا پیش بزاره

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
به نظرم تو به یکی بگو از یکی حالشو بپرس شاید بدونه کنجکاوی پا پیش بزاره

خب نمیتونم بفهممش ...میدونه چیه من تاحالا مستقیم نگاش نکردم وهروقت دیدمش سرموپایین انداختم وراهموگرفتم ورفتم ...اونم اصرار داشت که من نفهمم که حالمو میپرسه اولاش 

خب نمیتونم بفهممش ...میدونه چیه من تاحالا مستقیم نگاش نکردم وهروقت دیدمش سرموپایین انداختم وراهموگرف ...

نمیدونم دوست ندارم بفهمه دوسش دارج میترسم حسی بهم نداشته باشه