2733
2739
یعنی با اونا زندگی کنه ! خیلی اشتباهه دیگه گذشت اون زمونه که عروس با مادرشوهر زندگی میکرد

بله عزیزم و تااخرعمرهم باید زندگی کنه برادراون عاقاهم متاسفانه نقص عضو داره وبرای همیشه مجردمیمونه مادرم بخاطرهمون راضی نمیشه

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂دباش بس بقول عاقامون بابارو راضی کنیم میریم اینارو امراه ببینه خفم میکنه خده

😂😂حتما راضی میکنیم اونش با ننه جونمون

اینا رو ببینه اینبار کلا نگامم نمیکنه😂😁

2728
اره...میدونی وصعیتم دقیقا همینه خیلی دوسش دارم ولی بخاطر حانواده باید جداشیم تا دوسال دیگ ببینیم شرا ...

دقیقا شرایط منو داری هنوزم نمیتونم با خودم و احمق بودن خودم کنار بیام

😂😂حتما راضی میکنیم اونش با ننه جونمون اینا رو ببینه اینبار کلا نگامم نمیکنه😂😁

نگات که هیچی منو مثل دفعه قبل وقتی پیششم بوسه بارون میکنه برگردم خونه دوتیکم میکنه

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2738
بنظر من ازش بپرس چرا رفتی چه مشکلی داشتی این ی سال چیکارا کردی.  نمیشه عاشق بود و کاری نکرد هم ...

مهم نیس کسی ک دوسال بره و پشت سرشم نگا نکنه بنظرم همون بهتر برگرده ب جایی ک اون دوسال بود

بله عزیزم و تااخرعمرهم باید زندگی کنه برادراون عاقاهم متاسفانه نقص عضو داره وبرای همیشه مجردمیمونه م ...

والا برای چنین شرایطی مگ اینکه عروس خانم قصد ایثار داشته باشن و جواب مثبت بدن....

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است

گلم

اون زمان شرایطش نداشت دیگه چی می کرد بنده خدا 

حالا با دست پر اومده جلو شما هم که این مدت شوهر نکردی پس به چشم قسمت نگاهش کن 

بهتر اون اقا با مادرت صحبت کنه و توضیح بده یه رستوران مادرت دعوت کنه و همونجا توضیح بده ایشالله دید مادرت مثبت میشه

كسي كه يكبار رفته به هر دليلي 

نميشه دوباره اعتماد كرد

زندگيه خاله بازيه ٢ روزه و عشق بازي نيست فقط كه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706