2737
2739
عنوان

حسه خوبی ندارم..حالم گرفته اس

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 20 پست
☹️ من بیشتر از همسرم ناراحتم اخه اینجوری نبود میدونست از اول حالا مادرشوهرم ب من میگه من بهش گفت ...

فکر کنم یکمی حساس هم شدی چون بارداری ...برای سلامتی خودت و بچه اصلا خوب نیست ..اصلا به این چیزا فکر نکن .آهنگ شاد بزار فیلم کمدی نگاه کن ..از این فکرا بیا بیرون .تا بوده همین بوده 

☹️ من بیشتر از همسرم ناراحتم اخه اینجوری نبود میدونست از اول حالا مادرشوهرم ب من میگه من بهش گفت ...

اون جلو شما گفتن عزیزم که فردا توقع نداشته باشی 

منم گاهی ازین پنهان کاری ها کرده به فکر خودش مثلا من ناراحت نشم منم واکنش نشون ندادم گفتم والا ناراحتی نداره الان فهمیده پنهان کاری کردن خیلی زننده تر البته بهش توضیح هم دادم تا فهمید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم من الان فقط یاد گرفتم از خانواده همسرم انتظار هیچی نداشته باشم وگرنه بیماری اعصاب می گیرم از دستشون بی خیال هیچوقت عروس از خودشون نمی دونند 

بعدم من الان فقط یاد گرفتم از خانواده همسرم انتظار هیچی نداشته باشم وگرنه بیماری اعصاب می گیرم از دس ...

اره نباید اهمیت داد 

حس میکنم اگه نشون بدیم ناراحتیو خوشحال میشن

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
2728
شانسه خواهر جان ما نداریم😂

ا کجا شانس نداری بنده خدا مادرشوهرت هرروز غذا واست میاره باهم میخورین هواتو داره این شانسه دیگ چیکارت. کنه 

نگو خوبه مادرشوهرت

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
ا کجا شانس نداری بنده خدا مادرشوهرت هرروز غذا واست میاره باهم میخورین هواتو داره این شانسه دیگ چیکار ...

بله خوبه مادرشوهرم

ولی یهو قاط میزنه

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍