2737
2734
عنوان

سزارینیم یا طبیعی؟🚫⛔ بچم بریچه .لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا طبیعی فقط چند ساعته خیلی هم طول بکشه یک روز ولی دیگه میتونی راحت بچتو بغل کنی تازه عوارض سزار ...

درسته همه اینا رو میدونم ولی وحشت دارم ازینکه بچه از رحم خارج شه😭

ن بابا طبیعی فقط چند ساعته خیلی هم طول بکشه یک روز ولی دیگه میتونی راحت بچتو بغل کنی تازه عوارض سزار ...

خیلیا رو دیدم طبیعی زایمان کردن کلی عوارض داشته براشون ولی سز نه ،،، بدن با بدن فرق میکنه 

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾
2728
تهرانم. فعلا نمیدونم کدوم بیمارستان. ممنون فدات

ببین من ۴ماه پیش مشهد سزارین شدم تو بیمارستان خصوصی که هیچی رو بیمه تامین اجتماعی قبول نکرد شد ۶۶۰۰ ینی آزاد حساب شد کلا

حالا شما الانکه دیگه فرصتی واسه بیمه تامین نداری .اونکه هیچ اما سلامت همگانی هم فقط تو بیمارستان دولتی قابل قبول هست.

تاجایی که میدونم زایمان طبیعی تو بیمارستان دولتی چیزی حدود ۲۰۰-۳۰۰میشه  ولی سزارین با علت طبی مثل همین بریچ بودن باید ۳۰درصد هزینه رو بدی حدود ۱۵۰۰ فک کنم بشه.

اما شما باید بیمارستانت رو اول مشخص کنی بعدش زنگ بزن حسابداریش دقیق بپرس که بتونی پولشو از الان در نظر بگیری اونجا به مشکل نخوری

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
ببین من ۴ماه پیش مشهد سزارین شدم تو بیمارستان خصوصی که هیچی رو بیمه تامین اجتماعی قبول نکرد شد ۶۶۰۰ ...

ممنونم دوست خوبم از توضیح کاملت. 

ما تازه چند ماهه اومدیم تهران. متاسفانه بیمارستانیو مد نظر ندارم. باید تحقیق کنم. جاییم بلد نیستم

اگه طبیعی اوردی آیت الکرسی بخون و صلوات واسه حضرت  فاطمه و ازش بخوا دردت کم باشه بخدا خیلی خوبه من همیشه واسه خانم های باردار دعا میکنم طبیعی بیارن ولی بدون درد البته من زیاد درد نکشیدم وقتی رفتم بیمارستان درد نداشتم زیاد از ساعت ۸ شب تا ۱۰ شب درد مثل دل درد پریودی بود یکم بیشتر درد بعدی هم از ساعت ۱۰ شروع شده تا موقع اذان ماه رمضون هم بود بچم به دنیا اومد اما درد ها هر ۵ دقیقه یکباره ولی اونجوری سخت نیست که نتونی تحمل کنی من موقع درد های زیاد هم دعا میکردم درد هام کمتر شد الان همه میگن خوش بحالت 

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍
از الان به بعد هر چند هفته باید برم دکتر؟؟

همون ماهی یکبار مگه مشکلی داشته باشی

بعدش تو ۳۶ و ۳۸ هم ویزیت بشی

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2740
اگه طبیعی اوردی آیت الکرسی بخون و صلوات واسه حضرت  فاطمه و ازش بخوا دردت کم باشه بخدا خیلی خوبه ...

توکل بخدا. ان شاالله همه مادرا زایمان راحتی داشته باشن. مخصوصا تو این کرونا

ن ن من اگه طبیعیم باشم تا اخر میرم سز اختیاری 

واای 😄😁😁😁😁😁😁😁😁از بخیه هاش میترسی یا درد 

خیلیا رو دیدم طبیعی زایمان کردن کلی عوارض داشته براشون ولی سز نه ،،، بدن با بدن فرق میکنه 

واقعا 🤔🤔🤔 

اگرن لگن خوب و بزرگ باشه طبیعی خیلی راحته 

اگرن لگن خوب و بزرگ باشه طبیعی خیلی راحته 

من لگنم بزرگه دکتر میگفت بچه فرتی میزنه بیرون  ولی نمیرم طبیعی 😑😑😑

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾
2706