2737
2734
عنوان

به نظرتون مردی که خودش کات کرده برمیگرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13951 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین کسی که رفتن بلد باشه به درد نمیخوره. جدی میگم. اگرم بیاد ممکنه بازم بره چون راه رفتنو بلده. به نظر شخصیم وقتی کسی رفت باید براش فاتحه خوند.همین... هرچند سخت باشه ولی واقعیته. هیچی مثه سابق نمیشه اگرم بیاد

فکر نکنم برگرده اگرم برگشت دیگه ارزش  نداره بمونی باهاش

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2740
از کجا میگی برمیگرده؟ تجربه داشتین؟

چقدر تو بیچاره ای اسی 

مگه چ مشکلی داری ک منتظری اون بیشعوری ک کات کرده گفته یکی دیگه رو میخوام برگرده مگه نقصی تو بدنته؟

برو دنبال خوشبختیت 

بکش بیرون از اون یارو 

اگ برگشتم نباید محلش بدی 

کسی رفته دیگه هیچ ارزشی نداره 

بستگی داره  دله تو شکسته باشه، یا نه  اگه دلت شکسته  حتما حتما برمیگرده  چون &n ...

جدی میگی؟؟؟ کاش برگرده منم مثل خودش پسش بزنم خیلی دلمو شکست خیلی زیاد، ولی اینقدر مغروره که برنمیگرده ،

دعوامون شد جدا شدیم شب بلاک کردیم شماره پاک کردیم شب بعدش اومد ازم معذرت خواهی کرد و گفت من بدون تو نمیتونم خودش هم کات کرد

بعدشم خطاکار اصلی من بود ولی اون ازم معذرت خواهی کرد هروقت ک دعوامون میشد خودش کات میکرد ولی اخرش خودش برمیگشت بستگی داره ک چقدر دوست داشته باشه

حسم میگه برمیگرده