2737
2734
عنوان

پول دزدیدمم😂😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای چطور دلت اومد  من از وقتی نامزد شدم دیگه کل خرجامو انداختم رو دوش نامزدم حتی قبل اونم ۴سال ...

اخه بهش بگم برا من پول بفرست ما اصن از هم دوریم و بخاطر شرایط خانواده منه ک نمیتونیم ازدواج کنیم تازه میگن ازدواج نکن ما جهاز نمیتوتیم بدیم ولی میخوان خرجم رو دوش اون باشه😐

2731
2740
اخه بهش بگم برا من پول بفرست ما اصن از هم دوریم و بخاطر شرایط خانواده منه ک نمیتونیم ازدواج کنیم تاز ...

یه چی میگم‌بدت نیاد میدونم عاشق نامزدتی چون معلومه ولی بخدا یه زمامی میفهمی عزیرتر از خانوادت کسی نیس پس عوض اینکه دلت واسه جیب نامزدت بسوزه واسه پدرت بسوزه که تو وضع این مملکت و با چشم و هم چشمی قراره میلیونی جهاز بخره برات واقعا کمرشکنه عزیزم تو فکر کن خانواده به زور میتونن یه کسری از خونخ رو بخرن حالا بیان جهاز یه خونه رو بخرن

چه شرایط سختی داری! درکت می کنم. مادرت خسیسه یا پدرت؟ کجایی هستید؟ من مجردم اما پدرم میگه: اگه نا ...

میخره برات جهاز نترس 

هیشکی اجازه نمیده بچش خار و خفیف بشه پیش شوهرش

یه چی میگم‌بدت نیاد میدونم عاشق نامزدتی چون معلومه ولی بخدا یه زمامی میفهمی عزیرتر از خانوادت کسی نی ...

درک میکنم ولی اصن الان من حتی اگ نامزد نبودم واقعا ده هزارتومن پول تو جیبی تویه ماه حق یه دختر تو خونه نیست که اگ بیرون یجا گیر افتادم بتونم یه تاکسی بگیرم حداقل

2706