2737
2739
نمیشه دوستم یکسال اقدامم ولی خیلی تو روحیم تاثیر بد گذاشته میترسم کلا نشه کاش بدونم یه روز مادر میشم ...

منم یک سال اقدام بودم اصلا نا امید نباش مدام بهش فکر نکن بی خیالش شو حسابی خودت رو سرگرم کارای دیگه کن مدام تقدیم چک نکن دنبال علایم نباش استرس که تموم بشه همون‌ ماه خبرهای خوب خودشون میان دنبالت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر بچه دوست داری ان شاءالله خدا خیلی زود یکی بهت بده همچین بغلش بگیری ذوق کنی. درسته ادم فقط واسه ...

یکسال خواب بچه میبینم پریشب خواب دیدم دوقلو شدن 😭ای خدا چقدر قشنگ بود اگه اینماه نشه باید برم میکرو کنم اینماه ای یو ای کردم کاش خدا جواب دعامو بده خیلی دل شکستم 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
2731

چرا عزیزم ناراحتی؟من الان بچه دارم استرس اینکه چطور میتونم تو این گرونی و اوضاع اقتصادی خراب بچه هامو به سر و سامون برسونم دیونم میکنه.مسئولیت بچه آدمو پیر میکنه.تو این اوضاع اصلا ناراحت بچه نداشتن نباش.اتفاقا هر کی روشنفکر باشه نسل بعدی خودشو بدبخت نمیکنه و به دنیا نمیاره

ازمایش دادی؟؟منم یکسال اقدام نمی شدم...فهمیدم تیرویید دارم‌.اون باعث می شد نشه..حالا گفت این قرص خوب ...

اره تمام ازمایشاتو دادم 

2740
منم یک سال اقدام بودم اصلا نا امید نباش مدام بهش فکر نکن بی خیالش شو حسابی خودت رو سرگرم کارای دیگه ...

نمیشه دوستم بیخیالی فقط زمان از دست میده یکسال بیخیال بودم زمان رفت ونشد بدون دلیل واضحی اینهمه عکس رنگی ازمایشات خون سونوگرافی دادم ولی مشکلی نبود دیگه خسته شدم اگه خدا بخواد ماه دیگه میرم میکرو میکنم هر چند دکتر گفتم طبیعی باردار میشی ولی دیگم صبرم سر اومده 

چرا عزیزم ناراحتی؟من الان بچه دارم استرس اینکه چطور میتونم تو این گرونی و اوضاع اقتصادی خراب بچه هام ...

فکر میکنی نداشتن بچه خودش عذابه کاش باشه کاش منم این تجربه رو داشته باشم چرا من نباید حس مادری رو بچشم 😭😭😭

من ۳۲ هستم ...همش اطرافیان انگار منتظر بچه ان.خیلی جو روانی تاثیر داره...رو ماها که سن امون بالا می ...

خیلی سخته خدا از سر کسانی که تانه ونیشوکنایه میزنن نگذره من مادرشوهرم خیلی دقم داد خیلی دلمو شکوند هرشب کنایه هاش میاد سراغم وغصه میخورم