2737
2739
عنوان

شوهرم میخواد حلقشو بفروشه

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 43 پست
شوهر منم  دستش نکرد حلقشو منم  حلقمو فقط مهمونی میندازم

من حلقه رو دستم میکنم البته انکشتره حلقه نیس ولی خب ازدستم درنمیارم مادرم به زورکرد تودستم اصلن نمیخاستم دست کنم هم خیلی اختلاف داشتم باهمسرم هم اون موقع نامزدی ازش متنفربودم دلم نمیخاست هعی منم روزگارانی گذروندم ها

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه طلا گرونترین فلز و با ارزش ترینه

برعکس پلاتین گرونتره 

من سر خرید طلا ک واس همسرم حلقه پلاتین خریدیم از انگشتر طلای من گرونتر بود 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2728
نه واسه یه حلقه من پرسیدم اگه حلقه طلا بود بیشتر میارزید تا حلقه پلاتین

اشتباه میکنید

عجیبه؛ اینو همه میدونن که

حالا موقع فروش دست دومشو نمیدونم چجوری حساب کنن ولی برای خریدش گرونتره 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2740
وقتی خریدیم گرونتربود واقاهه گفت چون برامرد طلا خوب نیست باید پلاتین بخرید وپلاتینن گرونتره چ موقع خ ...

عزیزم درست میگی پلاتین گرونتره اما موقع فروش افت قیمت بیشتری داره اگه فرض کنیم همون موقع که میخری بفروشی نسبت به طلا بیشتر ضرر میکنی. 

اینم بگم تو رساله های قدیمی گفتن طلای زرد حرامه درمورد تاثیرشم بر بدن مطلقا هیچ منبع علمی تایید نکرده که هرنوع فلز یا سنگ رو بدن آدم تاثیر داره و وقتی میگن فلان سنگ فلان تاثیرو داره صرفا یه سری شنیده و بازارگرمیه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
وقتی خریدیم گرونتربود واقاهه گفت چون برامرد طلا خوب نیست باید پلاتین بخرید وپلاتینن گرونتره چ موقع خ ...

درسته عزیزم ‌ .برو طلافروشی و مواظب باش گولت نزنن ‌ چن جا برو 

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔