2737
2739
عنوان

پول تو جیبی از شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خریدم نمیکنه؟؟

لباس اینا واس من منظورته؟

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2728
خیلی باهوووشی دمت گرم خدایی ب ذهن خودم نرسیده بود حال کردم

به نظرم تو دنیای امروز که شما دارین هر دو کار میکنین چرا نباید حساب مشترک باشه، احتمالا موقته کار نکردنتون دیگه، تا حالا کار کردین و حتما تو زندگی خرج کردین

پس باید حساب مشترک‌ باشه

ما از اول حسابمون مشترک بود، درامد هر دو هم میرفت به اون حساب

اره عزیزم

اگ داشته باشه میخره

نداشته باشه هم میگع صبر کن

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2738
به نظرم تو دنیای امروز که شما دارین هر دو کار میکنین چرا نباید حساب مشترک باشه، احتمالا موقته کار نک ...

اره خیلی فکر خوبیه ما همیشه درامدو میریختم ب حساب شوهر ک قسط میشد بیشترش ولی حتما تو این هفته ی حساب مشترک راه میندازم

2706