2737
2734
منم اوایل عید حس بویاییم کامل برا چند روز رفت ولی بعدش خوب شدم میخام بدونم چند نفر دوبار گرفتن

میدونی چون مرتب جهش میکنه احتمال دوبار یا چندبار گرفتن هست

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن ک الان کشته زیاد میده

نه بابا چون دامنه شیوعش بیشتر شده یعنی افراد زیادی میگیرن تعداد کشته ها هم بالا رفته.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2728
طبفه ی بالای بابام زندگی میکنیم شوهرم میگه این همه رعایت کن ماسک بزن ازهمه فرارکن آخرسربابات گرفتارم ...

ای بابا 

راس میگه منم همکار شوهر داشته همه رو به فنا داده همه شون گرفتن😑✋

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2738
من تازه خلاص شدم کل خانواده گرفتن خدا رو شکر همه بهترن. ولی ضعف می کنم شدید بیست روز گذشته. با خارش ...

اعععع خداروشکر بالاخره یه خبر خوب.

که کسی برا بار دوم نگرفته.

شوهرت بار اولش چندوقت پیش بوده؟؟؟

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
پس چرا اخبار میگه تهاجمی تر شده و خفیف نیست

تهاجمی فقط از لحاظ اینکه شیوعش بالارفته چون همه دارن میگیرن.جوون و بچه و ...

علایمتون به ترتیب چی بود و چه روزهایی؟

روز اول لرز 

روز دوم لرز و بدن درد.

دیگه اینا رفع شد 

بعد سه چهار روز بویایی چشایی قطع شد.

بعدشد هم درد خفیف بین کتف یا سنگینی سینه .

حتی سه قرص هم نخوردم.

و با درمانهای حمایتی تو خونه داریم میگذرونیم

ای بابا  راس میگه منم همکار شوهر داشته همه رو به فنا داده همه شون گرفتن😑✋

اول مهرسرکارازبابام ایناچکاپ کامل گرفتن دقیق یادم نیست کی بوداومد باخنده گفت بهم میگن آقای فلانی مشکوکی رفت آزمایش خون دادمنفی شدبعدچن روزاول خودش مربض شدبعدش ماخودمومیکشتم باباجان دستاتوخوب بشوربه همه جادست نزن باباجان دستاتوبشوردادمیزدولمون کن بابابعداز۱۰روزبه زوربردم آزمایش بازم مشکوک بوداماآنتی بادی نداشت هی میگفت دیدیدمن کروناندارم رفت سرکارحالش بدشدباسرم برگشت خونه دیروزم سی تی اسکن داده دکتر۱۴روزاستراحت داده اصلانمیتونیم قانعش کنیم کروناروبه مانتقال دادی میگه خودتون گرفتین به من چه