2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز مخاطب خاصم برگشت کلی از کارایی که کرد پشیمون بود الانم اتقدر عذرخواهی کرده خسته شده گفته خوابم میاد فردا حرف می‌زنیم😣💔

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2731

۶۰۰ میلیون جهاز بردم 

مامانم اینا پرادو دارن 

خودم پولدارم 

یه عالمه طلا و پول و آرامش و آسایش دارم 

کاش همش اینجوری بود که میگفتیم خدا خودت کمکم کن😔

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
امروز با سوار هوایی اومدم فرانسه صدا ی منو از پایین ایفل میشنوین😘😘

ی عکس بده فرانسوی 😂😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

زير پتويي كه تار و پودش رو از طلا بافتن دراز كشيدم

و از سقف شيشه اي اتاق خواب پنت هاوسم دارم ستاره ها رو ميشمرم

عاقا لباسا همه برند😎😁

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
2740

ماهی ۸ کیلو لوبیا

۸کیلو نخود

۸ کیلو عدس 

میخریم

شبی ۳ میلیون هم خرجمونه به غیر از تنقلات

البته اینا فانتزیای یه کاربر بود 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
امروز مونا تهرانی بم پیام داد که میخوان نی نی یار افتخاریم کنن منم به دلیل مشغله های بسیار رد کردم😎

😂😂😂😂😂😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه