2733
2734
سلام گلم،خودمم خیلی ناراحتم،،معلومه دیگه گزارش زدن.چون آخرین تاپیک بانوی احساس مال ۱۰ ،۱۲روز پیشه،ای ...

آخه برا کدوم پستش گزارش زدن؟به نی نی یار ها پیام بدید و بگید باز کنن 

اینجا بگید:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی?page=16014

من شدم «بی تو» ولی تو تا ابد «بی تا»یی
آخه برا کدوم پستش گزارش زدن؟به نی نی یار ها پیام بدید و بگید باز کنن  اینجا بگید: https://ww ...

سلام.وقت بخیر.

واقعا موندم چرا گزارش میزنن

حیف شد واقعا.از حرفای شما وخواب های بقیه ی دوستان استفاده میکردیم.

بابا خوشت نمیاد رد شو برو،کسی رو مجبور نکردیم تو تاپیک بمونه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@خمووش     لطفا اینجا مطلب بزارید  کاربر بانوی احساسم کلا ترکیده تعلیق شده

نه کاربر بانوی احساس تعلیق نشده.چون تگ میشه.

اگه تگ نشه یعنی تعلیق شده

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
سلام.وقت بخیر. واقعا موندم چرا گزارش میزنن حیف شد واقعا.از حرفای شما وخواب های بقیه ی دوستان استفا ...

آخه ربطی به گزارش دادن نداره که! اون ادمین هم چشم داره دیگه! می بینه پستی هست که بابتش لازم باشه تاپیک رو تعطیل کنه یا نه! نباید که چون صرفا براش گزارش رد شده بسته شه!! 

بانوی احساس هم تاپیک های دیگه اش بازه...فقط این تاپیکش تعطیل شده...

بعد جالبه که تو قوانین نوشتن نمیشه تاپیکی رو غیر از زمانی که خود استارترش بخواد تعطیل کرد! خب پست ایراد داشته پست رو حذف کن! چرا تاپیک رو تعطیل می کنی؟!

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

من شدم «بی تو» ولی تو تا ابد «بی تا»یی
2731
آخه ربطی به گزارش دادن نداره که! اون ادمین هم چشم داره دیگه! می بینه پستی هست که بابتش لازم باشه تاپ ...

به خدا اعصابمو خورد میکنن.دیگه نمیدونم چی بگم.هر بار به نی نی یار پنج میگیم اما انگار نه انگار

چرا ادامه ندادین 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

کتاب های: 4 اثر - نیمه تاریک وجود - محدودیت صفر اینها برای من خیلی تاثیر گذار بودن.

غیر از فرهنگ و کیش و آیین خودمون، بهتره از آثار ارزشمند فرهنگ های دیگه هم بهره ببریم.

وقتی که همه راهها به خدا ختم میشه پس مسیرها و جریان های رسیدن به خدا همه جا هست. 

خدا رو در نواختن نت های موسیقی، صدای آب،کلام دیگران و هر جایی که از احساس منشا می گیره میشه پیدا کرد.

کتاب های: 4 اثر - نیمه تاریک وجود - محدودیت صفر اینها برای من خیلی تاثیر گذار بودن. غیر از فرهنگ ...

دقیقا با شما موافقم ، راستش من دوبار چهله بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم گرفتم و در دعاهام از خداوند می خواستم راه جدید و مسیر جدیدی پیش پام بذاره (چون برای چندین سال من انواع ختم و چهله و دعاهای مختلف و امتحان کرده بودم ولی ...) 

مدت کمی بعد از چهله دوم (شایدم هنوز چهله تموم نشده بود و در حین چهله بودم)که به طور اتفاقی با قانون جذب آشنا شدم و شروع کردم به خوندن مطالب مختلف که بفهمم چیه ؟!

و اولین کتابی که خوندم کتاب گفتگو با خدا اثر نیل دونالد واش بود که در حین خوندن مطالبش سرشار از آگاهی و شور و شعف میشدم و با خودم می گفتم:پس اینجوریه و من نمی دونستم؟!😲😳

انگار گفتگوی خدا نه فقط با نیل واش بلکه با من نوعی بود 

یادمه حتی کل کتاب رو نخوندم ولی همون مقداری که خوندم برام کافی بود تا آگاهی لازم رو کسب کنم و بعد مثل چیده شدن تیکه های یه پازل باز هم با راهها و مسیرهای جدید (شکرگزاری ،پاکسازی و...)آشنا شدم 

من فکر می کنم اینکه میگن راههای رسیدن به خدا زیاده واقعا درسته فقط باید این راه‌ها رو رفت و اینکه حرف حق ،حقه حالا از زبان هرکسی که شنیده بشه (چه ایرانی و مسلمان و چه غیر ... ) 

و اینکه جوینده یابنده اس 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود