2733
2734

باعث پیشرفت  و تغییر و تحولات مثبت توی زندگیتون شده 

و‌کلا تاثیرات مثبتی توی زندگیتون داشته ،هر تجربه ای ک در این زمینه داشتین با ما به اشتراک بذارین 

تجربیات مثبت شما (حالا هر دین و مذهبی ک دارین یا حتی اگه مذهبی نیستین)میتونه برای یه نفر راه گشا و کمک کننده باشه 

این تاپیک گفتگوهای دوستانه و مثبته😊

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود

من سخنرانی حاج آقا پناهیان با موضوع تنها مسیر رو گوش کردم خیلی برام مفید بود.

تاریخ تحلیلی اسلام رو هم دارم گوش میدم خیلی خوبه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم من یه مشکلی پیدا کردم و اصلا آدم مذهبی نیستم البته هنوز این مشکل  دارم و برطرف نشده ولی به جرعت می تونم بگم این مشکل منو به خدا خیلی نزدیک کرد خیلی کلا از خودم غافل شده بودم امیدوارم به لطف خدا حل بشه 

اگه دوست داشتید بگید براتون صلوات بفرستم♡

من اول از همه افرادی که کمکی ب پیشرفتم نمیکردن توی این زمینه رو از زندگیم گذاشتم کنار

بعد فضای مجازی رو کلا پاک کردم الان فقط گهگاهی میام نی نی سایت

بعد کم کم شروع کردم ب نماز و اینا

البته قبل همه ی اینا، درباره ی خودم و ایندم و هدفم از زندگی چندین ماه فکر میکردم تا ب نتیجه رسیدم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

من وقتی مشکلی دارم خیلی دعا میکنم..محاله دعای مداوم نداشته باشی و خدا بهت نده

حتی ممکنه مصلحت نباشه ولی با دعای مداوم  به حاجت میرسین..ولی بهتره همیشه توی دعاهامون بگیم که اگه مصلحت هست حاجتمون رو روا کنه

2738
مهمترین سرم تو زندکی خودم باشه بپذیرفتم همه ادما اشتباه میکنن  تو تمام زمینه شکر گذارم

عالیه دوستم 

پذیرفتن آدما با تمام نقص ها و اشتباهاشون درست مثل خودمون ک عاری از نقص و اشتباه نیستیم 

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود

تجربه ی من اینکه من واسه کنکور درس کم می خوندم ماه رمضون بود که پیش خدا گریه کردم گفتم خدا کمکم کن من تا حالا صفر کیلومترم کمکم کن شرمنده زحمات مامانم نشم خداروشکر رتبه ی خوبی اوردم اما متاسفانه ظرفیت پذیرش معلمی شهرمون کمه لطفا با دلهای پاکتون برام دعا کنید که بتونم قبول شم

من یه بار یجایی از زبون آقای بهجت خوندم روزانه سوره توحید بخونید هدیه کنید به امام زمان مورد توجه حضرت قرار میگیرید منم بدجور به دلم نشست الان دو سه سالی هست روزی صدتا سوره توحید میخونم هدیه میکنم احساس میکنم خیلی جاها کمک حالم بوده و یه چیز دیگه خوندم یه جا دیگه که دهه اول محرم روزی صدتا توحید به نیابت از امام زمان هدیهوکنید به اقا امام حسین فیوضات کثیر داره من منظورشو نفهمیدم امسال اومدم کل دو ماه رو این کار رو انجام دادم الان یه حالی دارم که از گناه فراریم د وست دارم هی چله بگیرم که خدا کاری کنه دیگه گناه نکنم خیلی دارم سعی میکنم گاهی موفقم گاهی نه یه جوری شدم وقتی گناهی میکنم قشنگ کسلی و افسردگیش رو حس میکنم شاید این از لطف همون سوره توحید باشه برای امام حسین دعام کنید به هدفم برسم خیلی در عذابم 😭

2706