2752
2734
عنوان

چی کار کنم مزاحم تلفنی دارم؟شوهرم بفهمه شر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم داشتم از این مزاحما اون زنگ میزد بعد دوسه بار زنگ زدن دیدم بیخیال نمیشه دادم همسرم جواب داد ... اینقدر بهش حرف زد و بد و بیراه گفت که فک کنم بدبخت خودشو خیس کرد ..دیگه هم از این غلطا نکرد ...
همه چی شده پارتی و پارتی بازی،خداجونم پارتی ما هم تویی،خودت هوامونو داشته باش،ما فقط تو رو داریم🥰🥰❤❤
به نظر من اگه الان شوهرت خونه ست که بهش بگو اگر هم نیست زنگ بزن بگو این شماره رو زنگ بزن ببین کدوم بی شرفیه اعصابمو ریخته بهم
I dream of rain ..........I dream of garden in the desert sand .....I wake in vain....I dream of love as time runs through my hand......I dream of fire.... those dream are tied to a horse that will never tire and in the flames...her shadows play in the shape of a mans desire ..... this desert rose ... each of her veils, a secret promise ...this desert flower ...no sweet perfume ever tortuerd me more than this....and as she turns... this way she moves in the logic of all my dreams ....this fire burns ... I realize that nothing as it seems... sweet desert rose ....this memory of Eden haunts us all...this desert flower....this rare perfume , is the sweet intoxication of the fall...............
چه شری میخاد به پا بشه؟مگه شما کاری کردی؟خب اسمتو بدونه منم یکی اس داد قشنگ گفت سحر خانوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اسممو میدونست ولی بازم به شوهرم گفتم
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
اره بگو چونکه اومدیم نصف شب اس داد یا زنگ زد اونوقت میخوای چیکار کنی بعدش هم چرا الکی خودتو نی نی گلت رو تو استرس میذاری به خاطر یه ادم بی سر و پا اگر هم شوهرت گفت که چطور اسم و فامیلت رو میدونه بگو چه میدونم شاید بانک رفتم فیش برداشتی پر کردم اسمم و تلفنمو نوشتم یکی برداشته
I dream of rain ..........I dream of garden in the desert sand .....I wake in vain....I dream of love as time runs through my hand......I dream of fire.... those dream are tied to a horse that will never tire and in the flames...her shadows play in the shape of a mans desire ..... this desert rose ... each of her veils, a secret promise ...this desert flower ...no sweet perfume ever tortuerd me more than this....and as she turns... this way she moves in the logic of all my dreams ....this fire burns ... I realize that nothing as it seems... sweet desert rose ....this memory of Eden haunts us all...this desert flower....this rare perfume , is the sweet intoxication of the fall...............
به نظر من اونجوری نگو.. یه مدت گوشیتو خاموش کن و یه خط اعتباری بگیر تا بعد از زایمانت... و فقط به آشناهات بده... خودش یه مدت ببینه خاموشه دست بردار میشه... من اینکارو کردم... اگه همه چیرو به شوهرت بگی شاید غیرتی شه و کاری کنه که خوب نباشه.. ولی مخفی کاری هم خوب نیست
دخترم عشقم، همه زندگی من، تنها آرزوی برآورده شده ی من از کودکی... دوستت دارم.. خدا نگهدارت باشه.
مامانه مانلی آخه خودم تازگیها سر یه شماره بد جور به شوهرم گیر داده بودم نمیدونستم این اتفاق مییوفته تقصیره خودمه اگه چند وقت گذشته بود میگفتم بش
خدایا کمکمون کن مامان و بابای خوبی باشیم نه فقط مامان وبابای خالی...
خوب پس شاید خود شوهرته البته بعید فکر نکنم الان که بارداری بخواد اینجوری کنه ولی شما به شوشو بگو خیالت هم راحت
2706