2733
2739

جدیدا یکی پیشنهاد کار در مترو به عنوان دست فروش رو داده و متاسفانه با این شرایط اقتصادی ضعیف منم میخوام برم چون کار دیگه ای ندارم 

موضوع مهم اینه من خیلی خجالتتت میکشم و نمیدونم چیکار کنم استرس میگیرم فکر میکنم دارم کار خلاف میکنم چیکار کنم به نظرتون!!!؟😣😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب فکر میکنم چند وقت اول برات سخت باشه ولی بعد عادی بشه 

بله درسته عزیزم عادی میشه ولی نمیدونم چجوری خودمو مجبور کنم که برم

احساس میکنم بقیه بهم ترحم میکنن 😕

دیدگاه شما به این مسئله چیه

حالا چرا تو مترو تو این شرایط بازار نداره برو تو مراکز خرید

چون فعلا فقط همین امکان رو دارم متاسفانه نمیتونم جای دیگه کار کنم چون خانواده اجازه نمیدن منم با یکی از بستگانمون میخوام برم و بیام گلم💛

2740
خجالت‌میکشم‌نمیدونم‌برای‌برطرف‌کردنش‌چیکار‌کنم

عزیزم این همه شغل توی دیوار هست چرا نمیری سراغ شغل دیگه ای؟

تایپ و پاورپوینت بلدی؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
عزیزم این همه شغل توی دیوار هست چرا نمیری سراغ شغل دیگه ای؟ تایپ و پاورپوینت بلدی؟

نه حرفه ی خاصی بلد نیستم 

من خانواده ام اجازه ی کار رو به من نمیدن این فروشندگی هم از بس من اصرار کردم قبول کردن من با یکی از فامیلمون برم و بیام فکر کنم خودش ۱۰ سالی میشه فروشنده متروعه و در کنارش درس میخونه و خیلی موفقه

نه حرفه ی خاصی بلد نیستم  من خانواده ام اجازه ی کار رو به من نمیدن این فروشندگی هم از بس من اص ...

فروشنده مترو هم باید سر و زبون دار باشی 

بعد الان  که کرونا و خطرناکه

میتونی پرستار بچه هم بشی 

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706