2733
2739

دوستان سلام یک واحد آپارتمان ب تازگی فروختیم و سه هفته زمان داریم تا سند زدن برای خریدار میخوام بدونم چند روز طول میکشه چون دیر کرد زیادی نوشتن ممنون میشم جوابم و بدین 

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️

وکیل هستم بفرمائید 

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
وکیل هستم بفرمائید 

سلام مجدد ممنون ک وقت گذاشتین میخوام بدونم کلیه مراحل سند بنام زدن چقدر طول میکشه و اینکه ما یک هفتس ک ملک رو فروختیم و سه هفته دیگه زمان داریم میتونیم معامله رو بهم بزنیم و ضرر زیان فوق قرارداد رو پرداخت کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام مجدد ممنون ک وقت گذاشتین میخوام بدونم کلیه مراحل سند بنام زدن چقدر طول میکشه و اینکه ما یک هفتس ...

دلایل فسخ تون چی هست ؟آیا موردی مثل عدم پرداخت ثمن معامله بوده؟ 

پرسه زمانی اش بستگی به اداره ثبت اسناد و املاک منطقه داره؟ استعلام ها و بقیه موارد؟ در هر مورد متفاوت هست نمیشه زمانی خاصی اعلام کرد

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
دلایل فسخ تون چی هست ؟آیا موردی مثل عدم پرداخت ثمن معامله بوده؟  پرسه زمانی اش بستگی به اداره ...

مهم حضور در دفترخانه مورد توافقه برای اینکه گواهی عدم حضور صادر نشه تا مقدمات نقل و انتقال انجام بشه

دلایل فسخ تون چی هست ؟آیا موردی مثل عدم پرداخت ثمن معامله بوده؟  پرسه زمانی اش بستگی به اداره ...

پرداخت ب موقع انجام شده حتما باید دلیل قانونی باشه؟ و اینکه هیچ کدوم از کارهای سند هنوز انجام نشده ممکنه بیشتر از سه هفته زمان ببره ؟ چون روزی ۲۵۰۰۰۰۰ هزار تومان دیر کرد گذاشتن از این میترسیم ک کارهای سند سه هفته بیشتر زمان ببره و عدم حضور مارو بگیرن ب خاطر همین خواستیم معامله رو بهم بزنیم

2740
پرداخت ب موقع انجام شده حتما باید دلیل قانونی باشه؟ و اینکه هیچ کدوم از کارهای سند هنوز انجام نشده م ...

باید متن مبایعه نامه تنظیم شده رو مطالعه کرد. سوال تون خیلی کلیِ

سلام عزیزم من تا الآن سه تا معامله خونه انجام دادم که آخریش همین یک هفته پیش بوده کل کارای پایان کار گرفتن و دارایی و شهرداری و دفترخونه و همه چیش بیشتر از ۵ روز زمان نمیبره گلم خیالت راحته راحت باشه 

همتونو دوست دارم
فقط از فردا انشالله برو دنبال کاراش

مرسی عزیز دلم کلی خیالم و راحت کردی انشالله موفق باشی ❤️❤️❤️❤️❤️

مرسی عزیز دلم کلی خیالم و راحت کردی انشالله موفق باشی ❤️❤️❤️❤️❤️

قربونت برم این استرس ها طبیعیه تو معامله مخصوصا برای ماها که دلال نیستیم ولی مطمئن باش خدا کمک میکنه و خودتم از فردا کارشو انجام بده نهایت آخره آخره آخرش یه هفته میکشه اگه همه جا لفتش بدن 

همتونو دوست دارم
قربونت برم این استرس ها طبیعیه تو معامله مخصوصا برای ماها که دلال نیستیم ولی مطمئن باش خدا کمک میکنه ...

درست می‌گی بازم ممنون از این همه انرژی خوبت 💕💕💕💕💕

2706